Klausk gydytojo urologo jeigu kamuoja problemos šlapinantis

/ 4 lapkričio, 2015/ Sveikata

Klausk gydytojo urologoNe vienam žmogui, sveikatos problemos – nemaloni tema. Dar nemalonesnė jinai pasidaro tada, kai yra susijusi su lytiniais organais, šlapimo pūsle ar inkstais. Būtent šias ir panašias ligas diagnozuoja ir gydo gydytojai urologai.

Tikriausiai daugeliui atrodo, kad urologai yra tik vyrų gydytojai ir jiems padeda spręsti erekcijos sutrikimus, prostatitą, prostatą. Tačiau, jie gydo ir kitas, pavyzdžiui, su inkstais ar šlapimo pūsle susijusias ligas, kurios būdingos ir moterims.

Vienas labiausiai plintančių ir efektyviausių sprendimų šioms ligoms spręsti – klausti gydytojo urologo internetu. Tai ne tik pigi, greita, tačiau ir itin anonimiška priemonė, padedanti sulaukti atsakymų į visus užduotus klausimus. Dažnas žmogus nežino kada vertėtų konsultuotis ir kokiomis temomis, su urologu. Tad, kokius klausimus galima užduoti urologui?

 1. Klausk gydytojo urologo, jeigu kamuoja šlapinimosi sutrikimai. Šlapinimosi sutrikimai kamuoja tiek vyrus, tiek ir moteris. Dažniausiai šie sutrikimai pasireiškia vyresniame amžiuje, tačiau gali būti ir jaunesniame, pavyzdžiui, susirgus šlapimo takų uždegimu.

Šlapinimosi sutrikimai pasireiškia:

 • Staigus užsimanymas šlapintis;
 • Negalėjimas šlapintis iš karto;
 • Šlapimo srovė – susilpnėjusi;
 • Atsiranda poreikis įjungti kitus raumenis, kad pradėtų tekėti šlapimas;
 • Naktį keliamasi šlapintis 1 – 2 kartus;
 • Skausmas šlapimo pūslės srityje
 • Ir kita.
 1. Klausk gydytojo urologo, jeigu įtariate, kad užsikrėtėte lytiškai plintančia liga. Jeigu pastebėjote bet kokius savo kūno pokyčius ir žinote, kad neseniai mylėjotės nesaugiai, pasikonsultuokite su gydytoju urologu, pasakykite, kokie simptomai jus kankina ir bandykite spręsti problemą kartu.
 2. Klausk gydytojo urologo, jeigu skaudą pilvo apačią, įtariate inkstų ligas arba inkstų akmenis.
 3. Klausk gydytojo urologo, jeigu patiriate erekcijos sutrikimų. Jeigu negalite patenkinti savo partnerės arba jeigu dažnai lytinis aktas nutrūksta per anksti, dėl kažkokių priežasčių turite riboti savo lytinį gyvenimą.

Klausk gydytojo urologo bet kada, bet kokiomis, su jo sritimi įsisijusiomis temomis. Gavus atsakymą, juk žymiai lengviau spręsti problemą.

Pagal: http://sveikata.straipsnis.lt/klausk-gydytojo-urologo-jeigu-kamuoja-problemos-slapinantis/

Share this Post

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.