Greitieji kreditai: investuokite į savo sveikatą

greitieji kreditai

greitieji kreditaiMūsų šalyje greitųjų kreditų sfera yra gana plačiai išvystyta. Nemažai tautiečių gali teigti, jog yra pasinaudoję paslaugomis. Tam tikra dalis – bent jau pagalvojusi apie tokią galimybę išspręsti finansines problemas. Greitieji kreditai – patogi išeitis, kurią mėgsta daugelis. Tiesiog:

  1. Pinigai suteikiami labai greitai.
  2. Viską galima daryti internetu (nereikia niekur eiti siekiant pasiskolinti).
  3. Nereikia atitikti labai daug aukštų sąlygų.
  4. Suteikiamos patrauklios grąžinimo galimybės.
  5. Daugelis žmonių skolinasi, tad tai rodo, kad paslauga yra labai patraukli ir reikalinga…

Visgi, kol vieni mano, kad greitieji kreditai gali būti patrauklus išsigelbėjimas siekiantiems pagerinti savo piniginės turinį – kiti teigia, kad tai spąstai į kuriuos geriau neįklimpti. Mes, profesionalai, pasikonsultavę su šioje srityje dirbančiais asmenimis galite Jums pateikti susistemintus rezultatus pdaėsiančius apsispręsti, ar kreditai yra gera galimybė, ar pražūtis.

Viskas daugiausiai remiasi į tai, kodėl planuojate pasiskolinti. Apie savo poreikius informuoti verslininkų nereikia, tad tai klausimas į kurį kiekvienas turėtų sau atsakyti individualiai.

Taip, tie žmonės, kurie lenda į skolas vien todėl, kad gautus pinigus galėtų išleisti ne pirmo būtinumo daiktams ar pramogoms – renkasi tikrai prastą sprendimą. Pati greitųjų kreditų paslauga ir buvo sukurta tam, kad galėtų padėti asmenims tuomet, kai jiems LABAI reikia pinigų, tačiau konkrečiu metu jie jų neturi.

Variantas, kad greitieji kreditai tikrai galėtų labai padėti – kuomet skolinamasi dėl sveikatos problemų. Galima taupyti įvairiose srityse, tačiau sveikata yra viena iš tų, kuri reikalauja didžiausio atidumo. Ir nebūtinai tokiu atveju, jeigu reikia vaistų, kurie gali padėti pabandyti išsikapstyti iš susidariusios situacijos. Kreditai gali būti pasirinkimas tiems asmenims, kuriems siūloma pasinaudoti medicininėmis sveikatos gerinimo paslaugomis: masažai ir panašiai. Šiuo atveju tai irgi sritis, kurioje rekomenduojama pasiskolinti, jeigu neturite savų finansų, kuriuose galite čia išleisti.

Greitieji kreditai gali būti tas aspektas, kuris taps gelbėjimosi valtimi atviroje jūroje esančiam žmogui. Yra priežasčių, kada kreditai tikrai geras pasirinkimas. Tik labai svarbu susidėti prioritetus ir įvertinti savo grąžinimo galimybes.

Ką derėtų žinoti apie kreditą, dantų taisymo paslaugoms

kreditai

kreditaiOdontologijos paslaugos nėra pigios. Žinoma, tai priklauso nuo paciento būklės sudėtingumo, tačiau už plačią šypseną gali tekti pakloti nuo keliasdešimties iki kelių dešimčių tūkstančių litų. Daugeliui surinkti tokiai sumai, prireiktų laiko. Tačiau dažnai dantų problemos laiko laukti neturi. Jas spręsti reikia dabar.

Tokiu atveju dažnai pasitarnauja kreditas, suteikiamas dantų taisymo paslaugoms. Ką apie jį reiktų žinoti?

Kreditai suteikiami beveik visose privačiose odontologijos klinikose. Paprastai jos sudaro sutartis su kreditus teikiančiomis bendrovėmis ir kreditus teikia jų sąlygomis. Todėl derėtų pasidomėti paskolos grąžinimo sąlygomis ir metine palūkanų norma.

Pasitaiko atvejų, jog klinikos nėra sudariusios sutarčių ir kreditus teikia be jokio pabrangimo. Tai yra, paslaugos išsimokėtinai kainuoja tiek pat, kiek kainuotų mokant visą sumą iškart.

Kaip gauti kreditą?

Odontologijos klinikoje reikia užpildyti paraišką, kreditui gauti, nurodant teisingus asmeninius ir kontaktinius duomenis. Taip pat reikia pateikti paso ar asmens tapatybės kortelės kopijas (išskirtiniais atvejais – tarnybinį pažymėjimą).

Kreditai suteikiami asmenims, sulaukusiems 18 metų, gaunantiems pastovias pajamas. Taip pat žmonėms, gaunantiems Sodros“ nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.), ministerijų pensininkams (gaunantiems ministerijų mokamas pensijas), valstybės tarnautojams (ministerijų, savivalybių darbuotojams ir kt.), ūkininkams.

Nebūtina būti nuolatiniu odontologijos klinikos pacientu. Kreditas gali būti suteikiamas ir pirmojo apsilankymo metu. Jei paslaugų suma mažesnė už suteiktą kreditą, jo likutis grąžinamas, o palūkanų norma gali būti perskaičiuota. Priklausomai, nuo sutarties sąlygų, dažniausiai atsižvelgiama į galimybę kredito mokėjimo sumą atidėti, sustabdyti mokėjimą arba sumokėti daugiau.

Kreditai išduodami ne tik paslaugoms, tačiau ir prekėms.

Ką daryti, jei kreditas nesuteikiamas?

Galima pasidomėti savo skolų istorija. Galbūt kažkada buvo pradelstų mokėjimo terminų, o galbūt iki šiol yra neįvykdytų įsipareigojimų. Į kredito istoriją atsižvelgia ir visos juos suteikiančios bendrovės, todėl derėtų atidžiai patikrinti, ar visi pateikti duomenys teisingi. Jei praeityje pasitaikė nesklandumų, visai galimas daiktas, jog kredito palūkanos šiek tiek išaugs, vertinant mokėtojo riziką.

Jei asmuo, norintis gauto kreditą mokus, tuomet tai nesudarys jokių problemų.