Planuojate kelionę? Medicininis draudimas yra būtinas!

Medicinos draudimas

Medicinos draudimasŠiuolaikinis mokslas suteikia galimybę keliauti po platųjį pasaulį labai greitai ir komfortabiliai. Nieko keisto, kad žmonėms keliavimas yra vienas iš didžiausių malonumų, tad esant galimybėms jie vyksta į pačiu tolimiausius pasaulio kampelius. Tiesa, tokios kelionės yra neatsiejamos nuo rizikos. Tiek ligų atveju, tiek vagysčių, galiausiai, nelaimingų atsitikimų. Keliaujant labai svarbu nepamiršti draudimo. Medicinos draudimas yra patys svarbiausi tuomet, kai keliaujate į užsienį. Ir jokio skirtumo, ar vykstate į Lenkiją, ar Malaiziją – būtinai apsisaugokite nuo nelaimingų atsitikimų bei ligų.

Draudimas – Jūsų paslaugoms

Medicinos draudimas jau seniai įvardijamas kaip pats svarbiausias kelionėms. Tačiau kai kuriems asmenims vis dar atrodo, kad draustis nėra būtina ir apskritai menkai suprantama, kaip toks draudimas veikia. Taigi, kuomet ištiks kokia nors nelaimė arba pasijausite blogai – vykite į artimiausią tos šalies gydymo įstaigą, kad Jums būtų įsuteikta visa reikalinga pagalba ir priežiūra. Visas gydymo išlaidas apmokės ta įmonė, kurios draudimo paslaugomis Jūs pasinaudojote. Taigi, ištikusi nelaimė Jums nieko nekainuos. O juk kai kuriose šalyse gydymas yra toks brangus, kad pamačius sąskaitą daugelis žmonių vėl nualpsta. Puiku, kai viską padengs draudimas, kuriam skirsite tikrai nedidelę pinigų sumą.

Kaip gauti draudimą arba eksperto patarimai

  • Kuomet Jums atliks kokias nors procedūras, kurios kainavo pinigus – būtinai susirinkite visus dokumentus ir čekius, kadangi jie bus vienintelis įrodymas, kad procedūra buvo atlikta ir draudimas Jums turi sumokėti.
  • Dažniausiai rekomenduojama susimokėti pačiam ir vėliau su visais čekiais grįžus į Lietuvą ir kreiptis į draudimo agentūrą. Toks atvejis yra paprastesni ir patogesnis.
  • Jeigu neturite reikalingos pinigų sumos ligoninės išlaidoms padengti – tokiu atveju susisiekite su savo draudimo konsultantu, kurie suras išeitį iš susiklosčiusios probleminės situacijos.

Bet kuriuo atveju, medicinos draudimas yra tikras išsigelbėjimas. Gerta jo rekomenduojame pasinaudoti ir kitomis draudimo rūšimis, kurios padės jaustis kur kas drąsiau ir keliauti negalvojant apie problemas su kurias galima susidurti.

 

Sveikata — turtas, kuriam reikia apsaugos

sveikatos draudimo bendrovės

sveikatos draudimo bendrovėsSveikata didžiausias mūsų turtas, todėl būtina rūpintis ja. Žinoma, kai buvome vaikai mus paslapčia visuomet saugodavo tėvai, nors mes to ir nenorėdavome, lipdavome į aukščiausius medžius, bėgdavome išdegę akis, neklausydami šokdavome į vandenį, net nepagalvoję, kad kažkas gali mums atsitikti. O mūsų tėvai žinodami, kaip lengva yra susižeisti mus bardavo, o sveikatos draudimo bendrovės padėjo mūsų tėvams būti stabiliems finansiškai, kadangi susižeidus ar susirgus draudimas išmokėdavo reikalingą sumą už gydymą. Dabar kai esame suaugę, mums lygiai taip pat, kaip ir ankščiau yra reikalingas sveikatos draudimas. Bet kam?

Gyvename labai aktyvų gyvenimą, beveik visi važinėjame automobiliais, dviračiais, tad normalu, kad galime patirti smulkių avarijų ar smarkiai susižeisti. O jei susirgsime kokia nors liga, kurios gydymo valstybės ligonių kasos negalės kompensuoti? Kas tuomet? Teks už viską mokėti savo pinigais, o žinant neadekvačias vaistų kainas, tai su mūsų mažais atlyginimais tenka tik taupyti liūdnai dienai.

Tačiau sveikatos draudimo bendrovės piliečiams siūlo sveikatos draudimą, kuris galėtų, net sergant onkologine liga padengti dalį gydymo. Tarkim privalomasis sveikatos draudimas, kuriuo apdraustas yra kiekvienas darbuotojas to padaryti negali, kadangi valstybe tokio susirgimo nelaiduoja, tad pačiam ligoniui tenka susimokėti už gydymo išlaidas, kurios yra tiesiog per didelės. O sveikatos draudimo bendrovės suteikia šią papildomą sąlygą.

Taip pat galima pasinaudoti ir sveikatos draudimu ir keliaujant į kitas šalis, tiesiog įsigijus jį numatytam laikotarpiui. Toks sveikatos draudimas padengia visas medicinos išlaidas, o tarkim Europos Sąjungos sveikatos draudimo kortelė to padaryti negali, kai kuriuose ES narių šalyse. Todėl reikia labai gerai apgalvoti ar ruošiatės ramiai poilsiauti, ar gal aktyviai, tarkim kalnuose, tuomet rizika patirti traumą ar susirgti peršalimo ligomis yra didesnė.

Taigi, sveikatos draudimo bendrovės suteikia papildomas sąlygas visiems žmonėms, kuriems reikalinga apsauga. O sveikatą visuomet reikia tausoti. Būnant vaikais mes nepagalvojome apie savo tėvų sveikatą bei jos apsaugą, todėl būnant suaugusiais pagalvokime ir apie juos. Apdrauskite ne tik save, savo vaikus, bet ir tėvus, kurie kaip ir jūs nori jaustis saugūs.