Potencija ir jos ryšys su blogu gyvenimo būdu

urologas

urologasTurbūt ant pirštų galima suskaičiuoti vyrus, kurie savo sveikata rūpinasi kasdien. Visa kita likusi dalis į medikus kreipiasi tik ko ne tragedijos atveju – tiksliau tariant, pas gydytoją užsirašo tik labai stipriai sušlubavus sveikatai. Ypač tokia tendencija pasireiškia lytinėje vyro sveikatoje. Be to, kad jie ir taip vengia medicinos įstaigų ir medikų, kalbėti apie įvairias seksualinio gyvenimo problema jiems iš vis yra tabu. Tačiau kiekvienas urologas perspėja įvairaus amžiaus vyriškius, kad jokiu būdu negalima gėdytis savo sveikatos sutrikimų ir laiku vykti pasitikrinti. O dar geriau, jeigu kasdien būtų gyvenama kaip įmanoma teisingiau. Tokiu būdu žalingų įpročių, nesveiko maisto atsisakymas ir perėjimas prie sveikesnio ir ramesnio gyvenimo gali lemti ir ypač gerą vyro potenciją.

Kaip teigia urologas, kiekvienam vyrui potencija yra labai svarbi. Tai yra tarsi jo galios įrodymas, ir praradus net dalį potencijos stipriosios lyties atstovas gali imti jaustis silpnas, pradėti kompleksuoti ir pan. Taigi, kokie yra didžiausi rizikos faktoriai, lemiantys vyro potencijos mažėjimą?

 1. Potencijai įtakos turi ir vaistai. Kiekvienas urologas, prieš rašydamas pacientui vaistų receptą, perspėja, jog daugelis jų gali mažinti potenciją. Tačiau dalis vyrų apie tai pamiršta ir vartodami vaistus ar papildus susiduria su pablogėjusia erekcija. Ji priverčia ligonius kreiptis pas medikus, kur čia jiems dar kartą yra paaiškinama sutrikimo priežastis. Tikslus medicininis to paaiškinimas yra, jog kai kurie antidepresantai ar vaistai sureguliuoja kraujo spaudimą taip, jog jis sumažėja. Tuomet automatiškai pablogėja ir erekcija, prarandamas noras mylėtis. Tai – nėra pavojinga ar kenksminga, paprastai, nutraukus vaistų vartojimą, potencija vėl grįžta tokia, kokia ir buvo anksčiau.
 1. Viršsvoris – didelis potencijos priešas. Nemaža dalis vyrų mėgsta piknaudžiauti kaloringu maistu ar alkoholiu, net nesusimąstę apie tai, kad šie gardumynai gali pakenkti jų potencijai. Su nesveiku, daug kolorijų turinčiu maistu ar gėrimais į organizmą patekę riebalai kaupiasi ant vidinių kraujagyslių sienelių, taip jas pamažu kimšdami. Pro susiaurėjusias kraujagysles, kraujas prateka sunkiau, keblesnis pasidaro ir kraujo pratekėjimas į varpą. Automatiškai blogėja erekcija, vyras jaučiasi pavergęs, neturi energijos, dingsta potencija. Dėl šios priežasties reikėtų kontroliuoti tai, ką valgote, vengti viršsvorio, reguliariai sportuoti.
 1. Rūkymui sakykite griežtą ne. Tiek potencijai, tiek gerai erekcijai, tiek bendrai savijautai labai didelę įtaką turi toks žalingas įprotis, kaip rūkymas. Panašiai kaip ir kaloringu maistu, nikotinas kaupdamasis kraujagyslėse, ilgainiui jas užkemša, susidaro trombai, kraujas prastai priteka į organus. Kartu su juo prastėja ir audinių aprūpinimas deguonimi, o tai yra labai svarbi sąlyga potencijai.

Be to, profesionalus urologas visuomet patars vyrui vengti streso, įvairių lytinės sistemos traumų ar ligų, kadangi viskas irgi neigiamai veikia jo potenciją.

 

 

 

Potencijos sutrikimai – jų priežastys ir gydymas

Potencijos sutrikimų gydymas

Potencijos sutrikimų gydymasPotencijos sutrikimai arba erekcinė disfunkcija – itin jautri tema vyrams. Net ir vienas nepavykęs kartas meilės nakty išlikti pajėgiam gali labai smarkiai paveikti vyro savivertę. Tačiau jokiu būdu negalima savęs kaltinti nei vyrams, nei jų partnerėms – dažniausiai pavieniai erekcijos sutrikimai įvyksta dėl nuovargio, streso ar padauginus alkoholio, tad vyrai neturėtų savęs laikyti mažiau vyriškais, o moterys neturėtų galvoti, jog seksualiai nebetraukia savo partnerių, tapo nepatrauklios. Kad kaskart mylintis seksas netaptų tikru fiasko, reikalingas potencijos sutrikimų gydymas.

Sutrikimų priežastys

Erekcijos disfunkcijai įtaką gali daryti įvairūs veiksniai – tiek psichologiniai, tiek fiziniai. Kai kuriems pacientams reikalinga psichoterapija, tačiau dažniausiai vyrams išlikti lovoje aktyviems trukdo kraujotakos sutrikimai.

Pagrindiniai veiksniai, trukdantys erekcijai yra:

 • baimė, kad erekcija neįvyks. Pernelyg daug ir ilgai galvojant vyras pats sau kelia įtampą, kad lytinis aktas neįvyks, moteris, o ir jis pats liks nepatenkintas. Tokios mintys sukelia didelį stresą dėl ko vėliau erekcija apskritai nepasirodo arba būna bloga.
 • jeigu mylimasi su partnere pirmą kartą – baimė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Tai labai dažni nuogastavimai atsitikrinių santykių mėgėjams. Kai žmogaus nepažįstama arba jis žinomas tik labai minimaliai, tikrai yra pagrindo abejoti, ar partneris niekuo neserga. Paklausimas ir kito atsakymas nevisada gali būti nuoširdus, todėl jokiu būdu negalima mylėtis be prezervatyvo.
 • baimė susilaukti vaikų
 • kraujotakos sutrikimai
 • struburo ar galvos smegenų traumos
 • alkoholizmas, rūkymas, narkotikai
 • antidepresantai ar kiti nervų sistemą veikiantys medikamentai.

Potencijos sutrikimų gydymas

 • medikamentais, kurių veikliosios medžiagos išplečia varpos kraujagysles ir atpalaiduoja jas supančius raumenis. Šie preparatai būna skirtingos veikimo trukmės, ilgiausiai veikia tadalafilis, kuris organizme laikosi iki 36 val., ir per tą laikotarpį vyrui lytiškai susijaudinus suteikia erekciją
 • vyrus, kuriems erekcija sutrinka dėl psichologinių priežasčių, seksologai siūlo psichoterapiją, poros terapiją, arba derina terapiją su vaistais.
 • kartu su vaistais ar terapija patariama vartoti ir vitaminus, maisto papildus, kurie kelia bendrą kūno tonusą ir suteikia ilgalaikį poveikį vyro aktyvumui tiek lovoje, tiek gyvenime
 • svarbiausia – sveika gyvensena. Alkoholio atsisakymas, liesesnio maisto vartojimas ir sportas visada gali būti geras vaistas ne tik šiai, bet ir daugeliui kitų ligų.

 

 

 

Vyriškų problemų negali užgožti skubėjimas bei darbai

urologo konsultacija Vilniuje

urologo konsultacija VilniujeDidmiesčio žmogus paprastai įsivaizduojamas kaip nuolat skubantis, turintis devynias galybes darbų, o neretu atveju ir kamuojamas streso. Įtampa darbe, įtampa šeimoje, įtampa kitoje aplinkoje, įvairios nesėkmės, skubėjimas, ir dar dažnai priekaištaujanti draugė ar žmona; visa tai dažnai prisideda ir iš tiesų neigiamai veikia vyro sveikatą bei nuotaiką. Kai kada tokiose situacijose pastovus lėkimas skaudžiai atsiliepia seksualiniame vyro pajėgume ar sklandžiame lytinių organų veikime. Sutrikęs šlapinimasis, skaudama pūslė, pablogėjusi erekcija ar per dažnai įvykstanti ejakuliacija – tai tik nedidelė dalis skaudžių pasekmių, veikiamų per greito ir pernelyg intensyvaus gyvenimo ritmo mieste. Kaip pastebi medikai, itin dažnai su vyriškomis problemomis susiduria dideliuose miestuose gyvenantys stipriosios lyties atstovai. Tačiau ištikus tokioms problemoms, visada yra išeitis – urologo konsultacija Vilniuje ar kokiame nors kitame šalies mieste.

Profesionalūs sveikatos priežiūros specialistai vizito metu pacientams teikia visą jiems reikalingą informaciją, nustato problemos šaltinį bei taiko individualų gydymą. Urologo konsultacija Vilniuje šiuo metu galima pasinaudoti ne vienoje įstaigoje: visose jose dirba tik patyrę savo srities specialistai. Praktiškai visi jie priklauso seksualinės medicinos draugijai, kuri veikia ne vien Lietuvoje, bet ir didelėje dalyje pasaulio valstybių. Tai reiškia, jog šiai draugijai priklausantys urologai, seksologai, ginekologai ar net psichologai reguliariai vyksta į susitikimus, dalinasi patirtimi, pristato atliktus darbus ir panašiai.

Vyrai dažniausiai apskritai vengia kalbėti tokiomis temomis, kaip jų lytinės sveikatos sutrikimai, tačiau tylėdami ir nesikreipdami pas medikus jie daro milžinišką klaidą. Visi urologai vizito metu išlaiko visišką konfidencialumą, todėl vyrui net nereikia baimintis, jog apie jo apsilankymą pas urologą žinos jo draugai, giminės ar bendradarbiai.

Urologo konsultacija Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose šalies miestuose dažnai tampa vienu geriausių sprendimų sprendžiant labai nemalonias vyriškas problemas ir užkertant kelią skaudžioms to pasekmėms, pavyzdžiui, nevaisingumui ir pan.

Visgi, labai gaila, tačiau šiuo metu Lietuvoje dar nei viena vieša gydymo įstaiga neteikia nemokamų seksologo. Žinoma, ligoninėse dirba urologai, tačiau jų trūksta visiems vyrams, susiduriantiems su rimtomis problemomis. Tad didelei daliai stipriosios lyties atstovų tenka kreiptis į privačias gydymo įstaigas, kur jiems už pinigus atliekama lyties sistemos sutrikimų diagnostika bei gydymas.