Posted inPaslaugos

Patikimiausi būdai kaip džiaugtis nepriekaištinga šypsena.

dantis

burna

 

 

Šiais laikais daugelis žmonių susiduria su kraujuojančiomis dantenomis, bet ne kiekvienas suvokia, kad tai – liga, kuriai progresavus yra galimas dantų netekimas. Kiekvienas žmogus siekia kuo ilgiau išsaugoti sveikus ir gražius dantis, o vienas iš išsaugojimo būdų – profesionali burnos higiena. Tačiau svarbu nepamiršti, jog šios procedūros turi būti derinamos su individualia burnos higiena namuose.

Kodėl reikalinga burnos higiena?

Dantų valymas namuose su šepetėliais, pastomis, dantų siūlais ir t. t. yra individualios burnos higienos dalis, kurią atlieka pats asmuo, tačiau to nepakanka, kad pasišalintų dantų akmenys. Dantų apnašose kaupiasi toksinai, bakterijos ir rūgštys, neigiamai veikiančios dantis, dantenas ir svarbius audinius. Laikui bėgant nepašalintos apnašos mineralizuojasi ir virsta dantų akmenimis. Jas galima pašalinti tik profesionalios burnos higienos procedūros metu. Todėl kartą į metus arba dažniau (atsižvelgiant į akmenų susidarymo intensyvumą) rekomenduojama šią procedūrą atlikti reguliariai, profilaktiškai.

Dėl prastos burnos ertmės higienos kyla didelė rizika susirgti ne tik dantenų ligomis, tačiau ir kitomis rimtomis ligomis. Žmogus tampa mažiau atsparus įvairioms infekcijoms. Nepakankama burnos ertmės higiena paveikia širdies, plaučių bei inkstų darbą, sąnarius, besilaukiančios moters vaisių.

dantis

Nenuvalytos apnašos suteikia dantims geltoną ar rusvą spalvą, atsiranda nemalonus kvapas, sukelia dantenų uždegimą, dantenos pabrinksta, pradeda kraujuoti, atsiranda ėduonis. Pageltę dantys tikrai nesudaro estetiško vaizdo, tad akivaizdu, kad kartu su vis labiau geltonuojančiais dantimis, mažėja ir Jūsų pasitikėjimas savimi. Na, o po burnos higienos – sugrįš laimė, pasitikėjimas savimi, sveikata ir graži šypsena!

Kaip vyksta dantų higienos procedūra?

  1. Prieš procedūrą pacientas supažindinamas su jo burnos būkle.
  2. Naudojant ultragarsinį skalerį, rankinius instrumentus – pašalinami dantų akmenys, pigmentinis ir minkštas apnašas.
  3. Smėliasrove „air flow“, naudojant perlų sodą, šalinamos tabako, arbatos ir kavos apnašos.
  4. Dantys poliruojami įvairaus abrazyvumo pastomis. Tai atliekama tam, kad jų paviršius taptų lygus ir blizgus. Šiuo etapu profesionali burnos higiena yra užbaigiama.
  5. Užbaigus procedūrą, pacientas supažindinamas su asmens burnos higiena. Atsižvelgiant į paciento burnos ertmės būklę, jam individualiai parenkamos burnos higienos priemonės. Atsakoma į iškilusius klausimus.

Profesionali burnos higiena dažniausiai atliekama per 1 ar 2 vizitus, kurių kiekvieno vidutinė trukmė – 40-90 min.

Dantų balinimas – kai natūrali šypsena nebedžiugina

Ar žinojote, kad net apie 40 % žmonių bendraudami, žiūri pašnekovui į dantis? Tai tikrai nekelia džiaugsmo, jei dėl žalingų įpročių ar kitų priežasčių, Jūsų dantys netekę baltos spalvos. Na, o kuomet su pageltusiais dantimis kovoti pačiam nebeįmanoma, atėjo laikas kreiptis į specialistus, kurie Jums padarys dantų balinimą!

dantų balinimas

Klinika Neodenta Kaune, kviečia apsilankyti ir išbandyti šią procedūrą su Biolase Epic lazeriu. Tai vienas iš naujausių dantų balinimo lazerių, taikomų estetinėje odontologijoje. Lyginant šį balinimo būdą su kitomis kabinetinio balinimo sistemomis, balinimo su šiuo lazeriu laikas yra daug trumpesnis.

Balinant lazeriu Biolase Epic yra pasiekiamas giluminis balinimo efektas t. y. balinamoji medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir po juo esantį dentiną. Procedūros metu naudojama originali LaserGel20 dantų balinimo medžiaga garantuoja geriausią ir saugiausią galimą balinimo rezultatą. Naudojama medžiaga sugeria lazerio šviesą, todėl neišsiskiria šiluma ir taip procedūros metu apsaugomi danties audiniai.

 

Taigi, kreipkitės į savo darbą išmanančius specialistus ir džiaukitės gražia šypsena!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *