Natūralios dantukų balinimo priemonės

dantu balinimas

dantu balinimas

Turėti gražius, baltus ir sveikus dantukus nėra taip sudėtinga, kaip daugelis galvoja. Atrodo, kad baltais dantukais gali džiaugtis tik tie, kurie turi daug pinigų, kadangi dantų balinimas reikalauja investicijų. Visgi, mes norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad dantukų balinimo paslaugos yra tik viena iš galimybių, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų dantukai bus balti ir gražūs. Paprasčiausiai, tinkama higiena, maisto korekcijos ir panašios smulkmenos leis džiaugtis baltais dantukais. Ir net nebūtina jų balinti, kadangi dažnam sėkmingai pavyksta susitvarkyti su dantukų spalva.

O jeigu… Kuris balinimo būdas geriausias?

Prieš pradėdami analizuoti, kuris dantukų naminis balinimo būdas yra geriausias, reikia nepamiršti, kad efektyviausios priemonės, visgi, pas stomatologą kėdėje. Juolab, gaudami specialisto paslaugas galite būti ramūs, kad paslaugos bus kokybiškos ir Jūsų dantukams tikrai niekaip nebus pakenkiama. Dažniausiai įvardijama, kad dantų balinimas lazeriu yra geriausias pasirinkimas, kadangi dantukai nubalinami labai greitai, o rezultatas pranoksta lūkesčius. Svarbiausia, kad balinimas lazeriu visiškai nekenkia dantukams, tad jie atrodo labai puikiai ir tuo pačiu išlieka sveiki. Dantų balinimas Vilniuje atliekamas pas daugelį specialistų, tad būtinai palyginkite kuo daugiau variantų, kad pavyktų rasti patį geriausią. Suprantama, kad kai pasirinkimas toks platus – paieškos užima šie tiek laiko.

Natūralūs dantukų balinimo būdai

Dantų balinimas lazeriu Vilniuje yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori džiaugtis puikia šypsena labai greitai. Tačiau egzistuoja ir nemažai natūralių priemonių, kurios gali padėti džiaugtis puikiai atrodančia šypsena. Svarbiausia, kad natūralios priemonės dažniausiai neturi jokio šalutinio poveikio. Tačiau suprantama, kad vardan ramumo vis tiek verta pasitarti su specialistu, kadangi kai kurių asmenų dantukai yra labai jautrūs ir galiausiai tokios priemonės taip soda, kurios labai puikiai balina, gali sukelti nemažai neskalnumu.

O kad balinimas būtų kuo greičiau pradedamas – pateikiame kelis paprastus patarimus, kurie leis džiaugtis nuostabiais baltais dantukais. Svarbiausia kuo dažniau naudoti natūralias balinimo priemones, kadangi jos tikrai nėra labai stiprios, tad po trumpo laiko tikrai nepavyks pamatyti puikių rezultatų. Taigi, kruopštus specialisto darbas galiausiai vainikuos Jus balta šypsena.

  • Pirmiausia dar kartą paminėsime sodą, kadangi tai tikrai gana gera priemonė, kuri gali padėti tinkamai pašalinti visus nešvarumus, kurie kaupiasi ant dantukų. Suprantama, kad pašalinus nešvarumus tuo pačiu galima džiaugtis ir kur kas baltesniais dantukais, o daugelis žmonių to labiausiai ir nori. Tačiau dažnas sodos naudojimas gali būti ir žalingas, tad šiuo atveju labai svarbus saikas. Įvertinkite tai ir jokiu būdu kasdien nenaudokite sodos dantukų valymui.
  • Kokosų aliejus labai dažnai įvardinamas kaip pati geriausia priemonė, kuri gali ne tik padėti balinti dantukus, tačiau tuo pačiu ir visus kitus nešvarumus, kurie kaupiasi labai giliai. Paprasčiausiai daugelis mūsų neišvalo sunkiai pasiekiamų vietų, kur kaupiasi nešvarumai, kurie gali sukelti sudėtingas sveikatos problemas. To išvengti galite paprasčiausiai kiekvieną vakarą skanaudami burną su kokosų aliejumi. Jis neturi jokio pašalinio poveikio, tad ir naudojimas neturėtų būti ribojamas.
  • Toliau keliaujame link to, kad labai puikiai padeda citrinos sultys ir ne vienas žmogus tiki, kad tai priemonė, kuri padėjo labai efektyviai nusibalinti dantukus. Tačiau siūlome nepamiršti, kad citrinų sultys negali būti naudojamos labai dažnai, kadangi jos gadina emalį. Nepamirškite, kad jokio džiaugsmo turėti baltus dantukus, jeigu jie nebus sveiki.
  • Rekomenduojami ir paprasčiausi obuoliai, kurie padeda po valgio pašalinti visas lieknas ir tuo pačiu džiaugtis kur kas gražesne šypsena. Natūralu, kd kuo mažiau apnašų – tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų dantukai bus gražūs bei sveiki.

Ar verta balintis pas specialistą?

Nors dantukų balinimas namuose yra puikios priemonės, kurios gali padėti sumažinti geltonumą, tačiau reikia nepamiršti, kad tik specialisto kėdėje tikrai pavyks pajusti juntamą rezultatą kuris Jums leis džiaugtis kur kas baltesniais dantukais, mano Šv. Kristaforo odontologai. Suprantama, kad palaikyti savo burnos ertmę švarią yra būtina. Kadangi tai garantuoja, jo dantukai bus ne tik balti, tačiau ir sveiki. Tačiau norėdami džiaugtis tikrai labai gražiomis kūno linijomis, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į specialistą, kadangi tik naudojant modernias priemones galima efektyviai nubalinti dantukus ir džiaugtis nuostabia šypsena.

Svarbiausia atsiminti, kad dantų balinimas atliekamas daugelyje klinikų, tad norint susirasti pačią geriausią – teks skirti laiko geriausios klinikos paieškoms. Visgi, verta. Ypač tokiu atveju, jeigu galiausiai tai vainikuojama nuostabia šypsena, o ir kainos gali būti ne tokios didelės, prieinamos visiems. Svarbiausia, kad šiuo metu labai daug klinikų teikia tokias paslaugas, tad galiausiai kiekvienas asmuo ras tai, kas jam labiausiai tinka. O tai labai didelis privalumas, kadangi dantų balinimas yra ir didelis malonumas.

Leiskite sau džiaugtis puikia šypsena, tačiau nepamirškite, kad net ir baigus balintis dantukus reikia jiems skirti labai daug dėmesio siekiant, kad jie kuo ilgesnį laiką išliktų gražūs.

 

Kaip naudoti kapas ir gelį dantų balinimui?

oralgen nupearl dantų balinimo gelis KlipShop.lt

oralgen nupearl dantų balinimo gelis KlipShop.ltVertinant dantų balinimo galimybes verta išskirti, kad dantų balinimas geliu yra paprasčiausias ir patogiausias būdas vėl šypsotis. Kol vieni džiaugiasi balta šypsena ir kitiems rekomenduoja įsigyti specialius gelius, kurie gali pabaltinti dantukus, tuo tarpu kiti iki šiol galvoja, kad balinimas nėra labai sveikas dantukams ir gal geriau būtų ieškoti natūralių priemonių. Šiuo metu žmonės dažnai kalba apie pačias įvairiausias natūralias balinimo priemones, tačiau retas žino, kad jas naudojant ateityje galima turėti rimtų sveikatos problemų. Geriausia naudotis gydytoju rekomendacijomis. Tokiu atveju būsite tikras, kad dantys taps baltesni, tačiau pats balinimas nebus žalingas.

Dantų balinimas namuose nėra sudėtinga procedūra. Pirmiausia Jums reikia pasirinkti labiausiai tinkamą balinamąjį gelį. Jeigu nežinote, koks labiausiai tinka – pasitarkite su savo stomatologu arba prekyviečių pardavėjais. Taip pat greta gelio reikia įsigyti ir kapes.

Kapų suformavimas

  1. Panardinkite abi kapes į karštą vandenį, kurio karštis turėtų siekti bent jau 80 laipsnių. Panardintos kapos karštame vandenyje turi būti iki dešimties sekundžių. Karštas vanduo jas padaro elastingesnes ir minkštesnes. Palaukite, kol kapos vos vos atvės ir iškart dėkite ant dantukų, kol jos dar yra šiltos.
  1. Traukite orą tarp dantų, kad kapos kuo geriau priglustų prie dantukų ir burnos smegenų. Drąsiai naudokite pirštus skvarbesniam kapų įstatymui. Dantų balinimas kapomis kaina nėra didelė, tačiau verta iš pirmo karto viską padaryti teisingai.
  1. Jeigu kapos jau laikosi tvirtai – sekančio žingsnio metu reikia išimti laikiklius.

Gelio dėjimo procesas

Kai kapos jau yra Jūsų burnoje – laikas dėti gelį, kuris ir yra pagrindinė baltinamoji priemonė. Labai minimaliai purkškite gelį su švirkštu tose vietose, kur yra kapų įspaudos. Per didelis kiekis neduos Jums jokio rezultato, kadangi nebepaklius ant dantų, tačiau bus sugadintas. Taupykite.

Uždėtas kapes kartu su geliu rekomenduojama laikyti bent jau valandą. Žinoma, kad kuo ilgiau laikysite gėlį – tuo baltukai po truputį bus baltesni, tačiau rekomenduojame nelaikyti ilgiau nei valandos, kadangi tai gali pakenkti dantukams.

Būtinai pasirinkite geriausią laiką balinimui, kadangi turint kapes burnoje ir kurį laiką po jų išėjimo nevalgykite, negerkite ir nerūkykite. Kai kurie žmonės galvoja, kad dantų balinimas geliu nakties metu yra geras pasirinkimas, tačiau norėtume pabrėžti, kad tai blogas sprendimas. Užlaikius kapes per ilgą laiką dantims tai nebus naudinga ir tuo pačiu galite net užspringti!

Baltinimo kursas trunka apie 20 savaičių. Priklausomai nuo dantukų būklės dažniausiai jau po pirmos savaitės galima matyti akivaizdžius rezultatus. Neveltui balinimo kapos tokios populiarios!

Dantų balinimas namų sąlygomis bus kur kas efektyvesnis jeigu pasitarsite su savo asmeniniu stomatologu, kuris pasiūlys kokios balinimo priemonės Jums labiausiai tinka. Taip pat paklauskite, koks balinamasis gelis geriausias ir ar dantukai yra pasiruošę būti išbalinami.