Posted inGrožis / Sveikata

Kaip naudoti kapas ir gelį dantų balinimui?

oralgen nupearl dantų balinimo gelis KlipShop.lt

oralgen nupearl dantų balinimo gelis KlipShop.ltVertinant dantų balinimo galimybes verta išskirti, kad dantų balinimas geliu yra paprasčiausias ir patogiausias būdas vėl šypsotis. Kol vieni džiaugiasi balta šypsena ir kitiems rekomenduoja įsigyti specialius gelius, kurie gali pabaltinti dantukus, tuo tarpu kiti iki šiol galvoja, kad balinimas nėra labai sveikas dantukams ir gal geriau būtų ieškoti natūralių priemonių. Šiuo metu žmonės dažnai kalba apie pačias įvairiausias natūralias balinimo priemones, tačiau retas žino, kad jas naudojant ateityje galima turėti rimtų sveikatos problemų. Geriausia naudotis gydytoju rekomendacijomis. Tokiu atveju būsite tikras, kad dantys taps baltesni, tačiau pats balinimas nebus žalingas.

Dantų balinimas namuose nėra sudėtinga procedūra. Pirmiausia Jums reikia pasirinkti labiausiai tinkamą balinamąjį gelį. Jeigu nežinote, koks labiausiai tinka – pasitarkite su savo stomatologu arba prekyviečių pardavėjais. Taip pat greta gelio reikia įsigyti ir kapes.

Kapų suformavimas

  1. Panardinkite abi kapes į karštą vandenį, kurio karštis turėtų siekti bent jau 80 laipsnių. Panardintos kapos karštame vandenyje turi būti iki dešimties sekundžių. Karštas vanduo jas padaro elastingesnes ir minkštesnes. Palaukite, kol kapos vos vos atvės ir iškart dėkite ant dantukų, kol jos dar yra šiltos.
  1. Traukite orą tarp dantų, kad kapos kuo geriau priglustų prie dantukų ir burnos smegenų. Drąsiai naudokite pirštus skvarbesniam kapų įstatymui. Dantų balinimas kapomis kaina nėra didelė, tačiau verta iš pirmo karto viską padaryti teisingai.
  1. Jeigu kapos jau laikosi tvirtai – sekančio žingsnio metu reikia išimti laikiklius.

Gelio dėjimo procesas

Kai kapos jau yra Jūsų burnoje – laikas dėti gelį, kuris ir yra pagrindinė baltinamoji priemonė. Labai minimaliai purkškite gelį su švirkštu tose vietose, kur yra kapų įspaudos. Per didelis kiekis neduos Jums jokio rezultato, kadangi nebepaklius ant dantų, tačiau bus sugadintas. Taupykite.

Uždėtas kapes kartu su geliu rekomenduojama laikyti bent jau valandą. Žinoma, kad kuo ilgiau laikysite gėlį – tuo baltukai po truputį bus baltesni, tačiau rekomenduojame nelaikyti ilgiau nei valandos, kadangi tai gali pakenkti dantukams.

Būtinai pasirinkite geriausią laiką balinimui, kadangi turint kapes burnoje ir kurį laiką po jų išėjimo nevalgykite, negerkite ir nerūkykite. Kai kurie žmonės galvoja, kad dantų balinimas geliu nakties metu yra geras pasirinkimas, tačiau norėtume pabrėžti, kad tai blogas sprendimas. Užlaikius kapes per ilgą laiką dantims tai nebus naudinga ir tuo pačiu galite net užspringti!

Baltinimo kursas trunka apie 20 savaičių. Priklausomai nuo dantukų būklės dažniausiai jau po pirmos savaitės galima matyti akivaizdžius rezultatus. Neveltui balinimo kapos tokios populiarios!

Dantų balinimas namų sąlygomis bus kur kas efektyvesnis jeigu pasitarsite su savo asmeniniu stomatologu, kuris pasiūlys kokios balinimo priemonės Jums labiausiai tinka. Taip pat paklauskite, koks balinamasis gelis geriausias ir ar dantukai yra pasiruošę būti išbalinami.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *