Posted inSveikata

Kodėl apie prezervatyvus yra tiek daug mitų?

prezervatyvai pigiau

prezervatyvai pigiau Kiekviena populiari prekė arba paslauga yra apipinta pačiais įvairiausiais mitais, kurie daugeliu atveju pykdo, kadangi yra klaidingi ir trukdo asmenims tinkamai suvokti paslaugą. Prezervatyvai pigiau yra tas produktas, kurį naudoja didžioji dalis pasaulio gyventojų. Ne išimtis ir Lietuva, kuri tikrai jau nebe toks konservatyvus kraštas, kaip būdavo anksčiau. Žinoma, daugelis žmonių, o dar tiksliau kompanijų – stengiasi sukuti įvairiausius mitus, kurių tikslas, jog žmonės nesinaudotų paslauga. Tuo būdų paprasčiausiai siekiama išpopuliarinti savas produkcijas. Viena jų – kontraceptinės tabletės. Vos jos atsiradusios pradėjo pilstyti žarijas ant sargių, nors daugeliu atveju pačios yra prastas pasirinkimas.

Mitai ir kitos nesąmonės

Apie prezervatyvus kalbama daug. Dažniausiai teigiamai, tačiau karts nuo karto pasigirsta informacija, kuri tikrai nedžiugina. Šiuo atveju bandoma akcentuoti, kad jie ne tokie saugūs ir ne taip puikiai atlieka savo funkciją, kaip būtų galima tikėtis. Tačiau ar šis mitas nėra per daug iš piršto laužtas atsižvelgus į tai, kad geriausiai efektyvumą gali įrodyti tai, kad žmonės vėl ir vėl perka šią produkciją. Net prezervatyvai pigiau yra kur kas kokybiškesni nei kitos apsisaugojimo priemonės, kurios dažniausia teikia iki 90-ties procentų veiksmingumą.

Kaip atrasti teisybę

Jei ir jūs esate skaitę labai daug įvairios informacijos, tarp kurios labai lengva pasiklysti ir dažnai suvokti, ar tai tiesa, ar melas – rekomenduojame kreiptis pas specialistus. Šiuo atveju tai būtų konkrečioje srityje dirbantys asmenys, kurių pagrindinis darbas – suteikti visas reikalingas žinias.

  • Nesvarbu, ar šiuo atveju keliautumėte į sekso prekių parduotuvę, ar skambintumėte telefonu internete prekiaujančiais vadybininkais – tiesa yra ta, kad jie dažniausiai žino realią informaciją. Ir net nesistengia visko perteikti taip, kad žmonės pirktų nemąstydami apie tai, kokį produktą jie įsigyja.
  • Prezervatyvai pigiau pasirenkami ne tik dėl kainos, tačiau ir dėl papildomų funkcijų. Juk jie gali apsaugoti ne tik nuo nėštumo, tačiau tuo pačiu ir lytiškai plintančių ligų. Kuomet už vieną kaną gaunate dvi funkcijas – sunku ignoruoti pasiūlymą.
  • Jei dar nesate pasiruošęs auginti atžalos – kreipkitės į konsultantus, kurie jums suteiks visą reikalingą informaciją, kuri padės susidėlioti visus taškus ant i.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *