Posted inMedicina

Dantų implantų kaina gali būti žymiai mažesnė nei manote

Kuo toliau, tuo labiau kankina diskomfortas dėl dantų būklės? Svarbu žinoti, kad gražios šypsenos kūrimui kiekvienas žmogus gali išleisti skirtingą pinigų sumą. Jeigu jus kamuoja nemalonus jausmas žinant, kad trūksta dantų labai matomose vietose, tuomet natūralu, kad jų atstatymui tikrai yra nemenkas pasirinkimas. Kalba eina ne tik apie kainas, bet ir dantų atstatymo metodus – ne visi jie yra brangūs.

Odontologai kiekvienam pacientui sudaro skirtingą gydymo planą

Akivaizdu, kad į odontologus pacientai kreipiasi su skirtingomis problemomis. Tai reiškia, kad kiekvienas pacientas dažniausiai už gydymą moka skirtingą kainą. Tad, jeigu jūs sugalvojote, kad neturite tiek daug pinigų gydymui, tai dar nereiškia, jog tiek daug jų iš tiesų ir reikės. Dažnai pacientai patys be reikalo įsivaro sau galvos skausmą nustatydami kainas. Apsilankius pas specialistą, galima sužinoti konkrečią gydymo kainą, kuri bus nustatoma parenkant tinkamiausius gydymo metodus.

Dantų implantai gali kainuoti įvairiai, nes viską lemią paciento burnos ertmė ir netektų dantų pozicijos. Pavyzdžiui, kai žmogus netenka vieno danties, tuomet natūralu, bus vienas implantas. Bet, jeigu diskomfortą jaučiate dėl kelių iš eilės netektų dantų, tuomet tai nereiškia, jog ir prireiks kelių implantų. Čia, kaip jau minėta, savo darbą atliks specialistas – jis parinks geriausią variantą, kuris tiks pagal jūsų finansus. Pavyzdžiui, gali būti montuojama tik vienas implantas ir kelių dantų atstatymui gali būti parenkamas tiltelis. Viena tiltelio dalis būtų montuojama ant implanto, o kita – prie sveiko danties.

Būtent odontologai jums pasakys kiek dantų implantų jums reikia ir kiek iš tiesų jums tektų sumokėti. Jeigu jums norisi geriausios kainos, tuomet apie tai praneškite specialistui.

Dantų implantų priežiūros ypatumai

Po dantų implantavimo užbaigimo būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ką sakys odontologas. Jis paminės kaip prižiūrėti implantus, jog jie kuo ilgiau atrodytų it nauji. Dažniausiai pabrėžiama apie dantų priežiūrą bei reguliarią profesionaliai atliekamą burnos higieną. Patartina profilaktinei apžiūrai rinktis tą patį specialistą, kuris atliko implantaciją, nes tokiu būdu gydytojas galės stebėti ar implantacijos procedūrai bėgant laikui nėra matomos jokios komplikacijos.

Dantų implantuotojas Tadas Zaramba Klaipėdoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *