Posted inMedicina

Dantų protezavimas dažnai be reikalo apipinamas mitas

odontologijos klinika Kaune

Odontologijos specialistai pastebi, kad nemažai lietuvių vengia į juos kreiptis dėl dantų atstatymo procedūrų. Manoma, kad nemažai žmonių turi klaidingą įsitikinimą, kad tokios procedūros kainuoja nežmoniškus pinigus. Dėl to jie naudojasi tik įprastu gydymu esant dantų problemoms, o to tuščios ertmės, kur dantų nėra, jų tiesiog nedomina. Kaip bebūtų, odontologai nori informuoti, kad dantų protezavimas gali padėti jaustis daug maloniau, o pati procedūra nėra kainuojanti didžiulius pinigus.

Protezuoti dantis galima ne tik senyviems žmonėms

Kaip jau minėta, dantų protezavimas (Šiauliuose) gali kainuoti ne tiek jau ir daug. Ne vienas pacientas apskritai net nežino, jog šiai procedūrai nebūtina prarasti daug dantų. Vis dar daug pacientų galvoja, kad protezavimas prieinamas tik senyviems žmonėms. Šiuo dantų atstatymo metodu galima pasinaudoti net tiems, kurie prarado vieną dantį. Turėkite galvoje, kad vieno protezo kaina bus gerokai mažesnė nei implanto.

Protezavimo kainos iš esmės priklauso nuo kelių aspektų. Kainą sudaro ne tik procedūros trukmė, pasirinktas protezas, bet ir kiti niuansai. Pavyzdžiui, dantų skaičius yra pagrindinis kriterijus, kuris nulems kainos pokyčius. Racionalu, kad didesnis netektų dantų skaičius prives prie didesnių išlaidų.

Kaip bebūtų, dantų protezavimas atliekamas tik po odontologo atliktos apžiūros. Mat, jos metu bus siekiama įvertinti visų dantų būklę. Pacientas, be abejo, iš anksto turi pateikti visą reikalingą informaciją. Tai reiškia, kad jeigu esate pakankamai jauni ir protezų jums niekas nekompensuos, tuomet už jus teks mokėti atitinkamą kainą. Tačiau, būtinai pasidomėkite kokiais atvejais ši procedūra gali būti kompensuojama jaunesnio amžiaus asmenims.

Dantų protezų ilgaamžiškumą lemia netgi jų priežiūra

Svarbu paminėti, kad dantų protezų patikimumą iš dalies lemia ir tai, kaip jais rūpinasi patys pacientai. Jeigu protezai yra užfiksuoti, tuomet natūralu, kad jais rūpintis reikia kaip ir visais likusiais dantimis – atliekant tinkamą burnos higieną namuose bei odontologijos kabinete. Su laiku protezų spalva gali keistis, todėl atidžiai įsidėmėkite laiką, kurį nurodys odontologas. Tai reiškia, kad po atlikto protezavimo gausite instruktažą kaip prižiūrėti protezus bei kada apsilankyti, jog jie būtų patikrinti odontologo.

Protezavimo paslaugos Šiauliuose DC Lieporiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *