Posted inSveikata

Kaip jūsų šypseną pakeis estetinės dantų laminatės?

estetinės dantų laminatės

estetinės dantų laminatėsGraži, spindinti ir balta šypsena skatina pasitikėjimą savimi, stiprina savivertę, gerina socialinį gyvenimą. Jei norite džiaugtis natūraliai atrodančiais ir sveikais dantimis, jūsų lūkesčius atitiks estetinės dantų laminatės – tai plono keramikos sluoksnio danga, kuria apgaubiamas danties paviršius. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų ir poreikių, gali būti dengiamas vienas, keli ar visi dantys.

Dantų laminačių privalumai

Svarbiausias laminačių privalumas – nepriekaištinga estetika. Po procedūros dantys atrodo sveikai, baltai ir natūraliai. Be to, bėgant laikui laminatės netamsėja ir nekeičia savo išvaizdos, todėl tai viena ilgaamžiškiausių ir patogiausių estetinių procedūrų. Tiesa, tam tikrais atvejais laminatės gali lūžti ar skilti (kaip ir natūralus dantis). Tokiu atveju laminatę reikėtų gaminti iš naujo. Iš kitos pusės, atlikti tyrimai rodo, kad kokybiškos laminatės tarnauja kelis kartus ilgiau nei įprastos estetinės plombos.

Kada naudojamos?

Laminatės rekomenduojamos tuomet, kai pacientas nori pagerinti dantų spalvą, jų formą, padėtį ir tekstūrą. Be to, tai puikus pasirinkimas, jei pakitusi tik vieno danties spalva. Odontologai laminates rekomenduoja ir tais atvejais, kai reikia atstatyti lūžusį dantį ar užpildyti tarp jų esančius tarpus. Svarbus privalumas tai, kad paprastai laminatės pritaikomos visiškai negręžiant dantų. Kartais procedūros metu yra pašalinama dalis išorinio danties sluoksnio. Vis dėlto, šalinamas sluoksnis itin plonas – tiek, kad užtektų vietos įtvirtinti laminatei. Nors procedūra nėra skausminga, siekiant išvengti nemalonių pojūčių, paprastai taikoma vietinė nejautra.

Procedūros eiga

Odontologijos klinikos paslaugos orientuotos į pacientų patogumą – nusprendus atlikti gydymą estetinėmis dantų laminatėmis, paprastai užtenka kelių vizitų pas specialistą. Pirmojo apsilankymo metu parenkamas tinkamas dantų laminačių atspalvis, paimami atspaudai, kurie perduodami dantų technikui. Antrojo apsilankymo metu atliekamas laminačių cementavimas. Tiesa, paprastai odontologas paskiria dar vieną vizito laiką po procedūros, kad įsitikintų, jog darbai buvo atlikti sėkmingai, o klientas patenkintas rezultatu. Jei pirmosios procedūros metu buvo atliktas dantų šlifavimas, reikalingos laikinos laminatės. Jas odontologai suformuoja, naudodami plombinę medžiagą.

Rinkitės šios srities specialistus

Kad būtumėte patenkinti darbų kokybe ir rezultatų ilgaamžiškumu, rinkitės patikimą odontologijos kliniką, kurioje dirba savo sričių profesionalai. Svarbu iš anksto pasikalbėti su gydytoju dėl procedūros eigos ir kainos. Nors gydymas estetinėmis dantų laminatėmis yra gana brangus, investicijos į šypseną atsipirks su kaupu – jūsų pasitikėjimas savimi išaugs, jausitės laimingesni, lengviau ir drąsiau bendrausite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *