Posted inSveikata

Maisto papildai: vartoti ar ignoruoti?

maisto papildai

maisto papildai

Maisto papildai gana plačiai aptarinėjamas preparatas. Kol sportininkai intensyviai įtikinėja, kad tai naudingas vitaminas reikalingas ne tik sportuojantiems, tačiau visiems, kurie nori būti sveiki, tuo tarpu mažai šioje sferoje nusimanantys asmenys vis dar galvoja, kad papildai = steroidai.

Vitaminų trūkumas  = prasta sveikata

Daugelis žmonių skundžiasi, kad pavasarėjant jie jaučiasi labai silpnai ir paprasčiausiai neturi jėgų atlikti įprastus darbus, kuriuos įgyvendindavo anksčiau. Su tokiomis problemomis dažniausiai susiduria tie, kurių organizmas yra nualintas vitaminų stokos. Būtent tuomet maisto papildai ir tampa geriausia išeitimi. Jie veikia labai panašiai kaip ir vitaminai, kuriuos vartoja daugelis mūsų. Įvairių maisto papildų rekomenduojame įsigyti čia.

Kaip žinoti, kurių vitaminų Jums trūksta?

Maisto papildai turėtų būti vartojami atsakingai. Tai reiškia, kad svarbiausia yra išsiaiškinti, kokių vitaminų Jums reikia ir tik tuomet juos įsigyti. Geriausiai susižinoti Jums padės tyrimai. Jie atliekami beveik visose klinikose. Tiesa, tyrimu metu paaiškėja, kokios medžiagos silpsta Jūsų organizme ir kokių reikia papildyti rezervus.

Svarbiausia yra pasitikrinti geležies atsargas, kurios gali sukelti viso organizmo silpnumą. Taip pat rekomenduojame D vitaminą, kurio dažniausiai pritrūksta žiemos metu, kadangi žmogui tenka labai mažai saulės. Reguliariai vartojant tikrai neprašausite.

Svarbiausia nepiktnaudžiauti

Maisto papildai jokiu būdu negali būti vartojami vietoj maisto. Per didelis jų kiekis gali sukelti nemalonumus Jūsų organizmui, taigi net ir per daug vitaminų nėra geras pasirinkimas. svarbiausia tiksliai žinoti ko Jums reikia ir kokia turėtų būti norma, kad pavyktų atstatyti organizmą. Štai baltymai sportuojančiam žmogui yra labai svarbūs ir dažniausiai vartojamas kiekis turėtų būti intensyvus. Tačiau kita vertus geležies negali vartoti labai daug, kadangi taip galite pakenkti savo organizmui.

Papildai – puikus ir paprastas būdas kuris padės vėl jaustis gerai ir džiaugtis sveiku bei energingu kūnu. Jeigu esate sportuojantis žmogus ir norite būti tikras, kad Jūsų pasirinkti papildai yra tinkamiausi – pasitarkite su savo treneriu, kuris individualiai patars, kuris variantas Jums tinka labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *