Posted inPaslaugos / Sveikata

Mano patirtis: estetinis plombavimas

estetinis plombavimas

estetinis plombavimasKaip ne kartą jau minėjau, planavau atlikti vieną procedūrą, tai – estetinis plombavimas. Ši procedūra suteikia daug gražesnę išvaizdą dantims. Dabar norėčiau papasakoti visą istoriją apie tai, kaip jaučiausi, kodėl ėmiausi šio darbo.

Mano šypsena seniau

Nežinojau, kad yra toks dalykas, kaip estetinis plombavimas, kaina šios procedūros juo labiau rūpėjo man mažiausiai. Tačiau, pripažinsiu, niekada nesidžiaugiau tuo, kaip šypsausi. Gal reikėtų tai vertinti kaip palikimą kokio nors Neandertaliečio, mano protėvio. Tačiau man visgi norėjosi neturėti šio šauniojo giminės geno ir galėti džiaugtis kur kas gražesne šypsena. Nebuvo sunku ją slėpti ir šypsotis ne išsižiojus. Juk dantys yra gana paslepiami, kitaip nei, pavyzdžiui, akys, kurių tikra po akių vokais nepaslėpsi. Taigi, kas yra estetinis plombavimas Vilniuje ilgokai nesužinojau.

Deja, kai išvykau mokytis, gyventi ir dirbti į sostinę, paaiškėjo, kad mano šypsena man tiesiog uždirba pinigus. Pradėjau mokytis turizmo srityje, o ir dirbti nuo pat pirmo kurso. Pirmiausiai tai buvo administratorės darbas viešbutyje. Ėmiau sulaukti labai daug priekaištų, kad nesišypsau klientams. Tiesa, patys klientai nesiskundė, tačiau vyresnieji administratoriai vis dėl to man pasakydavo piktą žodį. Esu žmogus nugalėtojas, negaliu pakęsti likti kažkur apačioje. Man visada reikia laimėti, o tam, kad laimėčiau, žinoma, turiu stengtis. Taigi, net šis vienas priekaištas privedė prie to, kad norėjau pasidaryti gražesnę šypseną. Sužinojau apie tokį dalyką, kaip estetinis plombavimas, ir supratau, kad man reikia kreiptis į specialistus.

Pas specialistus

Sužinojau ten daug įdomių dalykų, ne tik estetinis plombavimas kaina, bet ir apie tai, kad man būtų tikrai pravertę anksčiau pasidaryti plokštelę ar breketus ir dantis šiek tiek palyginti. Visgi, norėjau greitesnio rezultato, tokio, kokį gali suteikti estetinis plombavimas Vilniuje. Taigi, pasakiau savo verdiktą – estetinis plombavimas, ir mes su gydytojais ir nutarėme imtis šios procedūros.

Kiek buvau girdėjusi, estetinis plombavimas atsiliepimai būdavo teigiami. Be to, ir pasiūlė man šito dalyko griebtis viena pažįstama, kuriai kaip tik ir buvo kažkada atlikta ši procedūra. Taigi, supratau, kad man tai tikrai patinka. Kitas dalykas, kad dar iš pradžių turėjau išsirinkti, kur estetinis dantu plombavimas Vilniuje daromas geriausiai. Juk tų klinikų ir specialistų yra tikrai daug. Galų gale, lietuviai gydytojai bei specialistai visada būna labai geri. Tą patvirtina daugybė žmonių, susidūrusių su mūsų šalies gydytojais, ypač tais, kurie dirba užsienyje ir pelno gerą vardą. Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje estetinis plombavimas garantija turi ilgą. Juk tai labai veiksmingas metodas, kuriuo džiaugtis galima iš tiesų ilgai. Negaliu konkrečiai pasakyti, kokie yra estetinis plombavimas pliusai ir minusai, ir koks yra jų santykis bendrąja prasme. Tačiau galiu kalbėti apie savo konkretų atvejį. Žinau, kad man reikėjo tokios paslaugos, ir aš nieko nelaukdama nusprendžiau, kad ta paslauga turi būti atlikta, kad man dabar norisi turėti gražią šypseną.

Taigi, daug kam dar įdomu estetinis plombavimas kiek laiko būna atliekamas. Na, man visą procedūrą padarė praktiškai per vieną dieną. Nežinau ar tai yra greitai ar ilgai tokioje praktikoje. Tačiau žinau, kad mane tai visgi sužavėjo sparta, nes net nepalyginsi su kitais metodais, kuriais taip pat gali būti pataisoma dantų išvaizda. Dar ne kartą paskui visiems pasakojau ir rekomendavau tuos meistrus, pas kuriuos man visa tai buvo atlikta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *