Posted inGrožis

Masažas ultragarsu

Ultragarsinis masažuoklis

Ultragarsinis masažuoklisUltragarsas, atradimas, kuris pakeitė ir ištobulino mediciną. Jis leidžia stebėti kūdikio vystymąsi dar mamos įsčiose, taip pat aptikti piktybinius navikus, ligas, pakitimus žmogaus organizme, viską ko negalima pamatyti plika akimi. Tačiau mažai žmonių žino, kad ultragarso technologija naudojama ne tik medicinoje, bet ir grožio industrijoje. Įtaisai bei įrenginiai, kurie naudoja ultragarsą, daro stebuklus ne tik žmogaus organizmui bet ir odai. Dabar ypač dažnai naudojamas ir vis populiarėjantis ultragarso masažas, leidžia tobulinti savo kūną bei veidą, ne tik kosmetologo kabinete, bet ir namuose. Kadangi ultragarsinis masažuoklis yra prieinamas kiekvienam norinčiam šią procedūrą atlikti namuose.

Ultragarsinis veido masažas, ultragarso dažnio dėka šalina negyvos odos epitelį bei ląsteles. Tokio masažo dėka galima mažinti raukšles, spuogus, oda yra greičiau pamaitinama, elastinga bei stangresnė. Po tokios procedūros pats organizmas pradeda gaminti kolageną, todėl savaime drėkina odą. Ultragarsinis masažuoklis tinka visiems odos tipams, tiek jautriai, tiek riebiai odai, todėl galite nesi jaudinti dėl to, kad ši procedūra jums gali netikti. Šios procedūros dėka yra švelninamos raukšlelės, paburkimas po akimis. Taip pat, jei kenčiate dėl pagurklio, ši procedūra, taip pat padės sumažinti jo apimtis. Procedūrų kiekis priklauso tik nuo jūsų pačių. Šią procedūrą veidu galite atlikti kartą į savaitę 30 minučių, jei norite efektyvesnio rezultato, galite kartoti ir dažniau.

Ultragarsinis masažas yra tikras išgelbėjimas toms, kurios pavargo kovoti su celiulitu, juk naudojant dietas bei sportuojant ne visada pavyksta atsikratyti apelsino žievelės. Ultragarsinis masažuoklis padeda pasiekti geresnius rezultatus arba visiškai panaikinti celiulitą. Po procedūros oda atrodo bei jaučiasi lygesnė. Po daugiau nei 6 procedūrų ši bėda ant kojų visiškai išnyksta. Todėl tos, kurios kenčia nuo celiulito, gali drąsiai naudoti šią procedūrą, kuri bus veiksmingesnė. Žinoma, nereikia pamiršti ir sveikos mitybos bei sporto. Tačiau, kaip dar vienas privalumas šios procedūros yra išskiriamas ir apimčių mažinimas ultragarsinio masažo dėka.

Taigi, ultragarsas bei su juo daromos procedūros sparčiai tobulėja bei tampa žinomesnės, todėl svarbu, kad žmonės rastų saugesnių bei neskausmingų procedūrų, kurios galėtų tobulinti kūną bei veidą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *