Posted inMedicina

Sukaupusi technologinę patirtį LG žengia į medicinos rinką

LG medicininiai monitoriai

Ilgametę patirtį plokščiaekranių monitorių technologijų srityje turinti „LG Electronics“ (LG) įžengė į sparčiai augančią medicininių įrenginių rinką. LG pristatė medicininius bei chirurginius monitorius, sukurtus tam, kad padėtų medicinos profesionalams priimti dar tikslesnius ir gyvybes gelbėjančius sprendimus. Naujieji monitoriai ir pažangūs nauji rentgenografijos prietaisai šią savaitę bus pristatomi „Šiaurės Amerikos Radiologų bendruomenės (RSNA) suvažiavime 2016“ Čikagoje.

LG medicininiai monitoriai

LG 8MP medicininės priežiūros monitorius

27 colių 3840×2160 pikselių IPS monitorius specialiai sukurtas tam, kad padidintų ligoninių personalo darbo efektyvumą, būtų lengviau organizuoti darbą bei vienu metu valdyti kelis procesus. Monitoriai ne tik pasižymi padidintu ryškumo lygiu, bet taip pat suteikia medicinos srities profesionalams galimybę peržiūrėti duomenis iš daugybės skirtingų kampų su minimaliais spalvų pakitimais ir išlaikant tikslius vaizdus.

 

LG 8MP chirurginis monitorius

27 colių LG 8MP chirurginis monitorius buvo sukurtas atlikti daugybei skirtingų funkcijų operacinėse. Ypatingas dėmesys buvo skirtas tam, kad chirurgai, kurie atlieka minimalios invazijos operacijas galėtų išnaudoti šių LG monitorių privalumus – plotį bei ypatingai didelį tikslumą. Neprilygstamai aiški LG 8mp UHD valdymo plokštė padeda gydytojams atlikti techniškai sudėtingas procedūras, o monitorių IPS technologija suteikia įvairiems medicinos srities profesionalams galimybes stebėti duomenis iš įvairių rakursų su minimaliais spalvų pakitimais.

 

LG skaitmeninis rentgenografas

Šiandieninėse ligoninėse medicininiai prietaisai, kurie yra lengvi, tvirti ir nešiojami yra viena pagrindinių priemonių, padedanti rūpintis pacientų sveikata. Pristatytas per „RSNA 2016”, LG DXD (skaitmeninis rentgenografas) pateikia aukštos kokybės rentgenografinius atvaizdus per kelias sekundes. LG DXD naudojamas 16 bitų vaizdo apdorojimo procesorius, o pikselio tikslumo diapazonas yra net 127 mikrometrai – tai padeda atkurti ypatingai aukštos rezoliucijos vaizdus, kuriuos nagrinėdami rentgenologai ir radiologai gali greitai ir tiksliai identifikuoti sveikatos problemas.

 

„LG įžengimas į medicinos monitorių įrenginių rinką reprezentuoja naują žingsnį mūsų strategijoje – plėsti ir įtvirtinti LG poziciją B2B rinkoje. Kaip pasaulinis lyderis aukščiausios kokybės monitorių industrijoje, mes esame užtikrinti, kad LG technologijos prisidės prie ligoninių ir medicinos paslaugų sektoriaus tobulėjimo, siekiant pagerinti diagnostinių procedūrų tikslumą, kokybę bei efektyvumą“, – sakė Brian Kwon, „LG Home Entertainment“ įmonės prezidentas.

 

RSNA yra asociacija vienijanti daugiau kaip 54 tūkstančius radiologų, radio–onkologų, medicinos fizikų bei kitų mokslininkų (RSNA.org informacija). Naujieji LG medicininiai vaizdo įrenginiai pirmą kartą bus demonstruojami „RSNA 2016“ metu, gruodžio 2 dieną. Medicininiai bei chirurginiai monitoriai bus pristatyti po konferencijos, o LG DXD bus pristatyti 2017 metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *