Posted inSveikata

Ortopediniai batukai vaikams

batukai vaikams

batukai vaikamsPagalvoję apie vaikus, tikriausiai, daugelis savo galvoje matome bėgiojančius, judrius ir vikrius žmones, niekada nestovinčius vietoje, bandančius pažinti pasaulį, kiekvieną akimirką patirti vis kažką naujo, susipažinti su viskuo, kas juda ar tiesiog stovi vietoje. Tam, kad vaikai augtų ir tobulėtų, reikia pasirūpinti patogia avalyne, kurios dėka mažasis galėtų tinkamai judėti, niekas nevaržytų jo judesių. Ortopediniai batukai vaikams – geriausia išeitis, kurios turėtų imtis visi tėvai.

Ortopediniai batukai vaikams

Ortopediniai batukai turi būti dėvimi apie 5 – 6 valandas per dieną. Daugeliui tai galėtų pasirodyti didelis laiko tarpas, tačiau pasivaikščiojus kelis kartus per dieną su jais lauke bei likusį laiką namuose – 6 valandos praeis labai greitai, todėl net nepastebėsite.

Į ką atkreipti dėmesį, renkant ortopedinius batukus vaikams:

  • Geriausias sprendimas – užsakinėti ortopedinius batukus specialiai vaikui. Pagal individualų užsakymą gaminami batai atitinka visus vaiko pėdos linkius, jie yra pritaikyti būtent jam, kadangi yra gaminami pagal jo kojos formą. Pagal individualų užsakymą gaminami ortopediniai batukai vaikams kainuoja brangiau nei perkant juos parduotuvėje, tačiau faktas tas, kad šie batukai visiškai atitinka vaiko pėdą.
  • Ne visi tėvai gali sau leisti užsakyti ortopedinius batus vaikams pagal individualų užsakymą, kadangi tai yra brangu, o vaikai auga labai greitai. Yra išeitis – batai parduotuvėje. Ortopediniai batukai vaikams parduotuvėje kainuoja pigiau. Svarbiausia į parduotuvę atvažiuoti su vaikučiu, kad šis galėtų pasimatuoti batus, pabėgioti ir pažiūrėti ar jie jam patogūs, ar apkrova pasiskirsto tinkamai ir ar batai vaikui yra tinkami.
  • Pirkdami batus parduotuvėje, atkreipkite dėmesį ar ortopediniai batukais vaikams turi specialų vidpadį, kuris išlaiko pėdą taisyklingoje padėtyje batų nešiojimo metu. Užkulnis taip pat yra labai svarbus – jisai stabilizuoja čiurnos padėtį.
  • Pado vidurinė dalis turi būti lanksti, kadangi jinai turi įtakos laisvam vaiko judėjimui, mokėjimui savarankiškai atsispirti.
  • Labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios yra pagaminta avalynė. Ortopediniai batukai vaikams turi būti pagaminti iš natūralios medžiagos, kad pėda neprakaituotų ir mažylis jaustųsi gerai.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *