Posted inPaslaugos

Patarimai, kurie padės išsaugoti dantų baltumą

 

Apie baltus ir sveikus dantis svajoja daugelis. Visgi, kai kuriems tai tiesiog svajonės, link kurių jie sparčiai tikrai neina. Kodėl kai kurie gali turėti baltus dantis, o kiti ne? Tai priklauso ne tik nuo genų, bet ir nuo kitų dalykų. Nors genai užima nemažą dalį, svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog nemažai įtakos turi mitybą ir kiti faktoriai. Mityba gali atrodyti keistas dalykas, kuris turi įtakos dantų baltumui. Na, tiksliau tai ne visai mityba. Nors mityba irgi prisideda. Kai kurie vitaminai skatina dantis būti sveikesniais. Visgi, kalbant apie mitybą turima omenyje, jog kai kurie maisto produktai kenkia dantims. Vynas ir kiti dažantys gėrimai gali pakeisti dantų spalvą, tačiau tai ne baisiausia, su kuo gali reikėti susidurti dantims. Rūkymas turbūt yra vienas iš didžiausių iššūkių, su kuo susiduria dantys. Jų baltumą išsaugoti itin sunku, kai yra rūkoma. Visgi, svarbu atkreipti dėmesį, jog ne tik rūkymas gali būti priežastis, kodėl dantys gelsta. Gerokai daugiau priežasčių gali būti. Pavyzdžiui, dantys gelsta nuo nepriežiūros. Tai juk vienas iš svarbiausių dalykų. Kuo labiau neprižiūrimi dantys, tuo labiau gelsta. Kaip to išvengti. Turbūt lengviausia būtų pasirūpinti, jog dantys būtų daugiau prižiūrėti. Kai kuriems sunku skirti kelias minutes dantų priežiūrai, nors gali skirti visą valandą filmui ar susitikimui su draugais. Svarbu pagalvoti, kas leistų turėti sveikesnius dantis ir pasirinkti tokias priemones. Parduotuvėse galima rasti ne tik dantų šepetėlį ir pastą, bet ir irigatorių bei kitas naudingas prekes. Naudinga pasirinkti tai, kas padės išsaugoti dantų baltumą ir nereikia baimintis dėl to, jog susirgsime periodontito liga ir dantys gali iškristi. Dantų priežiūra itin svarbu, tačiau nereikia pamiršti, jog neretai priežastis, kodėl dantys genda yra ta, jog burnos higiena yra retai prižiūrima specialistų. Burnos higiena Šiauliuose pasirūpina, jog dantys būtų sveiki ir gražūs, todėl naudinga pasidomėti paslaugomis ir užsisakyti.

Apie profesionalią burnos higieną skaitykite Šiaulių odontologijos klinikoje DC Lieporiai : https://www.dclieporiai.lt/paslaugos/profesionali-burnos-higiena/

 

Ką daryti, jog dantys nekristų?

 

Dantų baltumas ne vienintelė problema, su kuria reikia susidurti žmonėms. Dantys ne tik gelsta, bet ir krenta. Tai dar nemalonesnė priežastis, kodėl yra tiesiog būtina lankytis pas odontologą. Iškritęs dantis neteikia daug žalos, jeigu yra burnos gale. Visgi, krenta ir priekiniai dantys. Ką daryti tokiu atveju? Gali būti, jog variantų lieka nedaug. Dažniausiai iškritusį dantų reikia pakeisti protezu. Tai ne tik nemalonu, bet ir brangu, todėl geriau kartais prižiūrėti dantis, jog nereikėtų susidurti su šiais dalykais. Dantų priežiūra gali būti nemaloni, tačiau svarbu žinoti, jog būtina prižiūrėti dantis, jog šie būtų sveiki ir būtų galima sutaupyti daug pinigų. Dantys nekrenta, kai yra prižiūrimi. Pasirūpinti dantimis yra nesunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *