Posted inHigiena

Pavyzdinga burnos higiena tikrai apsaugos jūsų dantys nuo gedimo

 

Ketinate investuoti pinigųį gražios šypsenos atkūrimą? Tuomet įsidėmėkite – tinkama burnos higiena (Vilniuje) bus geriausias garantas, neleisiantis jums per daug ir per dažnai išlaidauti. Norint, kad dantys visada atrodytų nepriekaištingai, svarbu ne tik juos tinkamai valyti, bet ir reguliariai lankytis pas specialistus. Odontologijos klinikos atlieka ne tik gydymo, bet ir dantų priežiūros procedūras. Jomis teks pasinaudoti ne vieną kartą tam, kad vėliau netekų leisti dar didesnių sumų dantų tvarkymui.

Burnos higienos specialistai užkirs kelią akmenų susidarymui

Šie specialistai atliks procedūrą, kurios metu bus pašalinami susidarę akmenys. Jų susidarymo tikimybė yra labai didelė net ir tiems, kurie kruopščiai valo dantis kiekvieną dieną. Burnos higienistai dantų akmenų šalinimo procedūrą jums gali atlikti du kartus per metus. Trumpai tariant, rekomenduojama pas šiuos specialistus lankytis reguliariai, nedarant ilgesnių nei 6 mėnesių pertraukos. Taip bus užtikrinama maksimali burnos švara. Pabrėžiama, kad burnos higienos specialistai pašalins ne tik susidariusius akmenis, bet ir apnašas, kurių jūsų dantų šepetėlis nepajėgia pasiekti.

Kodėl susidaro dantų akmenys?

Ko gero ir jums svarbu žinoti – dantų akmenys susidaro todėl, kad pats žmogus negali visiškai pašalinti maisto likučių dantų valymo metu. Per ilgą laiką vis tiek lieka apnašos, o tuomet kartu su seilėmis bei burnoje esančiomis baterijomis reakcijų metu tos apnašos ilgainiui virsta akmenimis. Net jeigu visada nepriekaištingai valote dantis, tai tikrai negarantuos, jog jie nesusidarys. Galbūt jie ir nebus labai pastebimi vizualiai, tačiau tose vietose, kuriose šepetėlis sunkiai pasiekia, tie akmenys susidarys greičiau.

Odontologijos specialistai ragina nelaukti kol ims geltonuoti dantys

Ypatingą svarbą dantų priežiūrai turėtų skirti tie pacientai, kurie nuolatos geria kavą, rūko, vartoja daug cukraus turintį maistą ar vartoja alkoholį. Šiai asmenų grupei dantų akmenų susidarymo tikimybė yra dar didesnė. Kaip minėta, vizualiai per trumpą laiką jie galbūt nesusidarys, tačiau gali būti matomas akivaizdus dantų geltonavimas.

Būtent minėtos priežastys dar labiau pažeidžia dantis ir verčia pacientus jausti diskomfortą dėl esamos dantų išvaizdos. Reguliariai lankantis odontologijos klinikose, galima išvengti dantų geltonavimo problemos net ir tiems, kurie turi minėtų žalingų įpročių.

Svarbu atminti, kad vengiant burnos higienos procedūros, atsiranda didesnė rizika, jog dėl dantų pažeidimų vėliau teks pakloti daug didesnes pinigų sumą dantų taisymui. Ypač pigios burnos higienistų paslaugos turtėtų būti viena pagrindinių priežasčių pas juos lankytis reguliariai.

Burnos higiena – Sos klinikoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *