Posted inSveikata

Kas padeda sumažinti dantų protezavimo kainą?

dantų traukimas

Odontologijos klinikose dabar siūlomos įvairios paslaugos, kurios susijusios tiek su dantų taisymu, tiek su jų priežiūra, tiek su atstatymu. Tačiau, pabrėžiama, kad kiekvieno paciento situacija yra skirtinga. Dėl to vieni moka didesnes, o kiti – mažesnes paslaugų kainas. Tai ypatingai aktualu turėtų būti galvojantiems apie protezavimą.

Dantų protezavimo kaina gali mažėti pasirinkus tinkamesnį metodą

Dažnai patys pacientai yra linkę užkelti kainas pasirinkdami ne itin jų kišenei prieinamus dantų atstatymo metodus. Kaip jau minėta, kiekviena situacija yra skirtinga, o tai ir būtų pagrindinė priežastis į tai atsižvelgti. Aiškiau kalbant, geriausia būtų vadovautis odontologų rekomendacijomis. Būtent jie pasiūlys tokį protezavimo metodą, kuris taip smarkiai nepatuštins jūsų kišenės.

Kaip pavyzdį galima imti asmenis, kurie nori dantų protezų, fiksuojamų ant implantų, o ne ant jų dantų. Jeigu yra galimybė fiksuoti protezus ant sveikųjų dantų, tai kodėl tuo nepasinaudojus? Tai kaip reikiant padėtų išvengti didelių išlaidų. Mat, implantai nėra pigūs. Dar reikėtų paminėti, kad implantai yra įmontuojami per kelias dešimtis minučių, tačiau tai nereiškia, kad iš karto ant jų bus dedami protezai. Ilgas laiko tarpas siekiant implanto prigijimo – neišvengiamas. Taip pat reikia suprasti, kad protezai bus gaminami tik po to, kai implantai prigis, o tai reiškia, kad paskui teks laukti kol patys protezai bus pagaminti.

Kita vertus, specialistai nurodo, kad norintys sutaupyti pinigų ir turėti gražią šypseną, visada turi patys įvardinti kokį biudžetą jie gali skirti. Ieškant informacijos apie įkainius internete, nepakaks naudotis tokiomis frazėmis kaip “dantų protezavimas kaina”. Tiesiog niekas protezų kainų iš anksto nenurodo, nes visi jie praktiškai yra skirtingi. Jų montavimo būdai irgi yra skirtingi. Tad, norintiems sužinoti kokios yra dantų protezavimo kainos odontologijos klinikose, reikėtų tiesiog apsilankyti jose.

Draustumas protezavimo metu – būtinas

Pasitaiko atvejų, kuomet žmonės galvoja, jog protezuoti dantis galima net ir tuomet, jeigu kamuoja kitos dantų ligos. Pirmiausia būtina pašalinti visas problemas ir tik tada imtis protezavimo. Kadangi sugedusius dantis teks taisyti, būtina žinoti, kad sveikatos draudimas čia smarkiai pasitarnaus. Jeigu nebūsite drausti, jūsų išlaidos padidės. Atminkite, kai kurios privačios klinikos suteikia galimybę dalinai kompensuoti dantų gydymą įstatymų numatyta tvarka – jeigu poliklinika yra sudariusi sutartį su ja.

Kaip bebūtų, jeigu galvojate apie dantų protezavimo kainas, tuomet neužmirškite – prieš tai jūsų kiti dantys turi būti sveiki.

Odontologijos paslaugų kainos Protezavimas-implantavimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *