Posted inMedicina

Randų plastinės operacijos

plasinė operacija

plasinė operacija

Po traumų ar operacijų visuomet lieka randai, kai kuriais atvejais randas gali smarkiai keisti žmogaus išvaizdą ir sumažinti jo pasitikėjimą savimi, tuomet yra būtina randą koreguoti ir padaryti jį kiek įmanoma mažiau matomu. Po sužalojimų chirurginių operacijų pacientas gali kreiptis plastiko chirurgo konsultacijai. Plastiko chirurgas nustato kaip ši procedūra gali būti atliekama: pasitelkiant specialius medikamentus injekcijai ar atliekant nesudėtingą plastinę operaciją. Būdas priklauso nuo rando dydžio, jo vietos. Tačiau tikslas- tas pats, rando spalvą ir tekstūrą maksimaliai suvienodinti į jį supančią odą. Priklausomai nuo vietos, formos ir dydžio pasirenkamos rando šalinimo metodas, jie kartais gali būti derinami. Nuo pasirinkimo priklausys operacijos trukmė, nejautros pasirinkimas, gijimas.

Galimi randų gydymo metodai

  • Randų šalinimas specialiais medikamentais. Šis būdas naudojamas nedideliems randams gydyti, jis sumažina odos sukietėjimus, suvienodina odos spalvą.
  • Steroidų injekcijos. Jos skatina kalogeno ir kitų reikalingų medžiagų gamybą organizme, taip pakeičiami rando audiniai ir paviršius, jis ženkliai sumažinamas.
  • Randai taip pat gali būti šalinami lazeriu, cheminėmis ir balinimo priemonėms.

Plastinė chirurgija

Plastinė chirurgija- tai išvaizdos defektų, bei sveikatos problemų pašalinimas chirurginiu būdu. Visų pirma, tai stebuklingas įrankis, padėsiantis susidoroti su ilgai kamavusiu nepasitenkinimu savo kūno trūkumais ir kompleksais. Populiariausios plastinės operacijos yra krūtų didinimas, riebalų nusiurbimas, veido odos pate mpimas bei nosies korekcija. Tap pat atliekamas krūtų pakėlimo bei mažinimo, akių vokų plastikos operacijas, atliekamų ausų, bambos ir kitokias korekcijas. Plastinė chirurgija- tai ir sveikatos problemų šalinimas. Plastikos chirurgai dažniausiai atlieka įvairiausių nepiktybinių odos darinių šalinimą, o taip pat  plaštakos funkcijų atstatymo operacijas. Tačiau kai kurios plastinės operacijos turi ir teigiamą poveikį pacientų sveikatai. Pavyzdžiui, vokų korekcija padeda geriau matyti, nosies rekonstrukcija pagerina kvėpavimą, pašalina uoslės sutrikimus, sumažinus krūtinę, palengvėja nugaros skausmas. Grožio puoselėjimas- nėra tuštybė, tai galimybė pagaliau išsivaduoti iš komplesų ir pasijusti laimingiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *