Posted inGrožis / Sveikata

Sveiki dantys „CEREC“ technologijos pagalba

Danties laminavimas

Danties laminavimas

Turbūt nei vienas nesiginčytų, jog kur kas mieliau bendrauti su žmogumi, kurio dantys atrodo sveikai, yra balti ir puikiai sugula į taisyklingą sąkandį. Šypsena – bene svarbiausias veido elementas, kurio nepastebėti tiesiog neįmanoma, tad ir jo priežiūrai turėtų būti skiriama nemažai pastangų. Pažeidus dantį ar esant tam tikriems jų nukrypimams nuo normos, galimas danties laminavimas, kuris sugrąžins estetišką ir patrauklią šypseną.

Danties laminavimas „CEREC“ technologija – dabar kosmetinėje odontologijoje naudojamas metodas „CEREC“ reiškia, kad gydytojas-odontologas kompiuterio ekrane nuskenavęs dantį, mato tikslią danties būklę, pagal kurią gali suprojektuoti danties restauraciją. Nors mokslinėje literatūroje „CEREC“ yra vadinama Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics, neretai ir patys gydytojai tai vadina tiesiog vieno vizito danties protezavimu estetine keramika.

Danties laminavimas gali būti naudojant:

  • danties įklotą;
  • danties užklotą;
  • specialų danties vainikėlį;
  • arba porceliano dantų laminates.

Tiksliai sumodeliuota danties restauracija leidžia išsaugoti danties ir aplink esančių dantų tvirtumą, optimalią sąkandžio būklę ir, žinoma, gražią šypseną.

Žmonėms, kurie trokšta paderinti estetinį jų dantų vaizdą, tarkime, pakeisti spalvą ar formą, esančią nedaug pakitusią nuo normos, tokiu atveju jiems gali būti rekomenduojamas estetinis danties laminavimas. Ne vien tada, kai dantis yra nuskilęs, taikoma tokia procedūra. Tai gali būti atlikta ir žmonėms, kurių dantys yra pažeisti karieso. Suprojektuotas restauracija leis vėl džiaugtis dantų funkcijomis ir apsaugos nuo virškinomo problemų bei dar blogesnio šypsenos vaizdo ateityje.

Danties laminavimas ir jo privalumai: atkuriama maksimali estetika, laiko ilgą laiką ir yra ypač patvarūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *