Posted inGrožis

Tinkamai pasirinktas ir reguliariai naudojamas stangrinamasis kremas – efektyvi priemonė prieš odos suglebimą

stangrinamas kremas

stangrinamas kremasAsmens dokumentą, liudijantį tikrąjį amžių, galima nuslėpti, tačiau išdavikiškos veido odos nenutildysi. Joje atsispindi moters genetiniai ypatumai, gyvenimo būdas, naudojamos kosmetikos kokybė ir kiti faktoriai, įtakojantys odos sveikatą bei išvaizdą. Anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai vaizdas veidrodyje nebetenkina – pavargusi, papilkėjusi, stangrumą praradusi, raukšlėtis pradėjusi oda. Tai – pasekmė vidiniuose odos sluoksniuose vykstančių sudėtingų procesų, kuomet elastino gijos gamina kolageną, sutrikimo. Kokių priemonių gali imtis kiekviena iš mūsų? Kardinalios chirurginės intervencijos nebūtinos, tačiau kasdienės odos priežiūros ritualai privalo būti atliekami reguliariai, o kosmetikos lentynėlėje turėtų atsidurti priemonės, skirtos brandesnės odos priežiūrai. Stangrinimas kremas – viena iš must have priemonių.

Pastarosios priemonės kai kurie skeptikų yra vertinamos kritiškai – neva tai dar vienas pinigų išmetimas ir placebo ieškojimas. Savaime suprantama, jog nėra stebuklingo tepaliuko, kuriuo pasitepus, akimirksniu dingsta raukšlės, o kartu su jomis – ir minus 20 metų. Stangrinamas kremas – tik viena iš kompleksinių priemonių, skirtų odos jaunystės išsaugojimui. Svarbu ne tik tai, ką tepiesi ant veido, bet ir tai, ką valgai, geri, kiek laiko skiri poilsiui, aktyviam laisvalaikiui, buvimui gamtoje ir panašiai.

Pagrindinis kriterijus, padedantis nuspręsti, koks stangrinamas kremas turi būti įsigytas – išsami produkto etiketės ir ten išvardintų sudedamųjų dalių analizė. Populiariausios medžiagos, naudojamos kuriant šios rūšies kremus ya šios:

  • Pieno rūgštis. Teigiamas efektas pasireiškia aktyvesne odos regeneracija, pagerėjusiomis kolagenos ir elastino sintezės savybėmis, odos skaistumu, bendru odos imuniteto sustiprėjimu.
  • Peptidai. Šie baltymai yra atsakingi už odos lastelių maitinimą, elastino ir kolageno atkūrimą.
  • Žaliosios arbatos ekstraktas. Šio ingrediento paskirtis – odos apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių bei uždegimų rizikos.
  • Hialurono rūgštis. Tai – labai svarbi drėkinamoji medžiaga, atsakinga už elastino ir kolageno sujungimą vidiniame odos sluoksnyje.
  • Simondsijų aliejus. Tai – komponentas, skirtas odos drėkinimui užtikrinti.
  • Vitaminas A arba retinolis. Šio komponento poveikis pasireiškia elastino gijų atnaujinimu ir aktyvesnės kolageno gamybos skatinimu.

Kremai, skirti odos stangrinimui, turi būti vartojami reguliariai bei ilgesnį laiką – tik taip sudėtiniai komponentai gali efektyviai atlikti savo darbą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *