Posted inSveikata

Su intymiomis problemomis – pas seksologą

seksologas Vilniuje

seksologas VilniujeLietuvoje vis dar nėra galimybės viešosiose gydymo įstaigose rasti specialistų, kurie nemokamai padėtų pacientams, turintiems seksualinių sutrikimų. Nors daugelyje kitų pasaulio valstybių situacija panaši kaip ir Lietuvos, tačiau galima rasti ir ne vieną didžiųjų šalių pavyzdį, kur lytinės sveikatos specialistų paslaugos nieko nekainuotų. Lietuvoje, moterims tenka apsiriboti ginekologių konsultacijomis, o vyrams kiek įmanoma pataria urologai. Tačiau ne vienam iškyla tokių seksualinių problemų, su kuriomis susitvarkyti šie specialistai jau nebeturi kompetencijos. Tokiu atveju intymių problemų turintys žmonės turi kreiptis į mokamas privačias paslaugas teikiančius specialistus – seksologus. Kaip žinoti, kada reikia užsirašyti vizitui pas seksologą, ir ko tikėtis šio vizito metu pas seksologą Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste?

Pirmiausiai išsiaiškinkite, kokia  jūsų problema

Būna atvejų, kad pas seksologus žmonės ateina net nebandę prieš tai konsultuotis ir išsitirti pas ginekologą ar urologą. Pavyzdžiui, moterys kreipiasi į seksologą dėl skausmingo sekso, o pasirodo, jog skausmą sukėlė lytinių organų uždegimas.

Taip pat dažnas atvejis kai tiek vyrai, tiek moterys kreipiasi į seksologus dėl apatijos lovoje ir dingusio noro mylėtis, o konsultacijos eigoje išsiaiškinama, jog pacientas vartojo antidepresantus, kurie ir yra priežastis, dėl kurios dingo aistra ir potraukis partneriui.

Taigi, prieš užsirašant privačioms seksologo paslaugoms reikėtų apsilankyti pas šeimos gydytoją, ginekologą, urologą ar psichologą ir įsitikinti, ar patiriamų intymių negandų priežastys nekyla dėl psichologinių ar fizinių veiksnių.

Per pirmą konsultaciją su seksologu:

  • Jei nejauku pradėti nuo atviro kalbėjimo apie savo intymų gyvenimą, galite paklausinėti seksologo apie jo veiklą ir kvalifikaciją.
  • Galite jo paprašyti pasidalinti kitų jo pacientų patirtimis, kurios galbūt panašios į Jūsų.
  • Taip pat pasidomėkite apie seksologo gydymo metodą, kurį jis taikys Jūsų atveju.
  • Neprivalote gydytis pas pirmą pasirinktą seksologą. Ypač jeigu po pirmosios konsultacijos pajutote, jog norėtumėte paieškoti kito specialisto.

 Jei gyvenate tolimesniame Lietuvos miestelyje ir girdėjote, kad yra itin rekomenduojamas seksologas Vilniuje, Kaune ar kitame mieste, būtinai išbandykite jo paslaugas – netaupykite sveikatos sąskaita ir rinkitės patikimą specialistą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *