Tinkamai pasirinktas ir reguliariai naudojamas stangrinamasis kremas – efektyvi priemonė prieš odos suglebimą

stangrinamas kremas

stangrinamas kremasAsmens dokumentą, liudijantį tikrąjį amžių, galima nuslėpti, tačiau išdavikiškos veido odos nenutildysi. Joje atsispindi moters genetiniai ypatumai, gyvenimo būdas, naudojamos kosmetikos kokybė ir kiti faktoriai, įtakojantys odos sveikatą bei išvaizdą. Anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai vaizdas veidrodyje nebetenkina – pavargusi, papilkėjusi, stangrumą praradusi, raukšlėtis pradėjusi oda. Tai – pasekmė vidiniuose odos sluoksniuose vykstančių sudėtingų procesų, kuomet elastino gijos gamina kolageną, sutrikimo. Kokių priemonių gali imtis kiekviena iš mūsų? Kardinalios chirurginės intervencijos nebūtinos, tačiau kasdienės odos priežiūros ritualai privalo būti atliekami reguliariai, o kosmetikos lentynėlėje turėtų atsidurti priemonės, skirtos brandesnės odos priežiūrai. Stangrinimas kremas – viena iš must have priemonių.

Pastarosios priemonės kai kurie skeptikų yra vertinamos kritiškai – neva tai dar vienas pinigų išmetimas ir placebo ieškojimas. Savaime suprantama, jog nėra stebuklingo tepaliuko, kuriuo pasitepus, akimirksniu dingsta raukšlės, o kartu su jomis – ir minus 20 metų. Stangrinamas kremas – tik viena iš kompleksinių priemonių, skirtų odos jaunystės išsaugojimui. Svarbu ne tik tai, ką tepiesi ant veido, bet ir tai, ką valgai, geri, kiek laiko skiri poilsiui, aktyviam laisvalaikiui, buvimui gamtoje ir panašiai.

Pagrindinis kriterijus, padedantis nuspręsti, koks stangrinamas kremas turi būti įsigytas – išsami produkto etiketės ir ten išvardintų sudedamųjų dalių analizė. Populiariausios medžiagos, naudojamos kuriant šios rūšies kremus ya šios:

  • Pieno rūgštis. Teigiamas efektas pasireiškia aktyvesne odos regeneracija, pagerėjusiomis kolagenos ir elastino sintezės savybėmis, odos skaistumu, bendru odos imuniteto sustiprėjimu.
  • Peptidai. Šie baltymai yra atsakingi už odos lastelių maitinimą, elastino ir kolageno atkūrimą.
  • Žaliosios arbatos ekstraktas. Šio ingrediento paskirtis – odos apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių bei uždegimų rizikos.
  • Hialurono rūgštis. Tai – labai svarbi drėkinamoji medžiaga, atsakinga už elastino ir kolageno sujungimą vidiniame odos sluoksnyje.
  • Simondsijų aliejus. Tai – komponentas, skirtas odos drėkinimui užtikrinti.
  • Vitaminas A arba retinolis. Šio komponento poveikis pasireiškia elastino gijų atnaujinimu ir aktyvesnės kolageno gamybos skatinimu.

Kremai, skirti odos stangrinimui, turi būti vartojami reguliariai bei ilgesnį laiką – tik taip sudėtiniai komponentai gali efektyviai atlikti savo darbą.

 

 

Kuo ypatinga kompanija „Fohow“?

Korporacija „Fohow“ – tai vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti Kinijos kompanija, kuri turi savo mokslinio tyrimo institutą. Tuo tarpu jame yra tyrinėjamos ir kuriamos naujos receptūros, gamina preparatai, atliekami jų saugumo tyrimai, nustatomas jų efektyvumas ir nauda žmogaus organizmui. Kadangi ši kompanija įkurta Kinijoje, jai ir vadovauja vietinis šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tan Jučži, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno asmeninis gydytojas. Jis dar ir dabar aktyviai konsultuoja žymiausius Kinijos veikėjus šalyje ir už jos ribų.

fohow-logo

„Fohow“ kompanija sukurta sveikatos palaikymo kultūros plėtojimui visame pasaulyje. Ji stengiasi sukurti tam tikrą koncepciją, kurios dėka žmonija būtų sveika ir laiminga. Ir žinote ką, jiems tai sekasi. „Fohow“ įmonių gamyba jau yra patvirtinta aukščiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, ISO9001, HACCP. Ar teko Jums girdėti apie stebuklingą grybą, kuris vadinasi kordicepsas arba nemirtingumo grybą linčži? Būtent šiuos preparatus ir naudota korporacija „Fohow“. Maloniai siūlome sužinoti daugiau apie kompanijos veiklą ir, kad įsitikintumėte patys jos produkcijos galia, vieną ar kitą produktą išbandyti.

„Fohow“ preparatai plačiai pasklidę visame pasaulyje ir jų jau galima įsigyti Lietuvoje. Jais domisi ir naudoja visi, kurie siekia gyventi sveikai bei stiprinti savo imunitetą. Produktų gamyboje naudojami pažangiausi šiuolaikiniai metodai, todėl galima džiaugtis jų veiksmingumu. Naudojamų technologijų dėka produktai lengviau įsisavinami bei pasižymi didesniu efektyvumu.

Tad kyla klausimas, kuo „Fohow“ produkcija tokia ypatinga ir kur slypi jos veiksmingumas? Visų pirma, svarbiausia, kad preparatų sudėtyje yra labiausiai Rytuose savo gydomosiomis savybėmis pasižymintys aukštesnieji grybai: kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis), linčži (Ganoderma lucidum), šiitake (Lentinus edodes), hericijus (Hericium erinaceus). Taip pat galima rasti Himalajų medaus, kai kurių augalų bei kitų, mūsų organizmui reikalingų ir veiksmingų komponentų. „Fohow“ turimo mokslinio tyrimo instituto dėka šiuolaikinės biotechnologijos suteikė galimybę pagaminti nepaprastai greito bei stipraus veikimo biologiškai veiklius papildus. Jie greitai ir veiksmingai atstato žmogaus organizmą po ligų ar operacijų arba gali  būti naudojami profilaktiškai stiprinant savo kūna „iš vidaus”.

Apie „Fohow“ kompaniją galima rašyti be galo, tačiau norėjome nors trumpai supažindinti su jos veikla ir kuriamais produktais. Tik išmėginę galėsite visas naudingąsias savybes patvirtinti patys.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…