Populiariausi prekiniai ženklai plaukų priežiūros srityje

plaukai

plaukai  

Norint turėti gražius plaukus, jiems reikis skirti daug dėmesio. Tinkamomis priemonėmis galima pasiekti puikius rezultatus. Plaukų priežiūros priemonės dažniausiai nebūna universalios, jos yra gaminamos pagal tam tikrą plaukų tipą, todėl vienas prekinis ženklas turi kelis skirtingus šampūnus – vieni tinka sausų plaukų savininkėms, kiti dažytiems, ar pleiskanojantiems plaukams ir panašiai. Kondicionieriai, serumai, ampulės taip pat būna skirtingi, todėl pasirinkti tinkamą tiesiog būtina. Žinoma, kad atrasti sau tinkamus produktus, dažnai tenka daug jais domėtis ir net išbandyti. Kai kuriais produktais tenka nusivilti, tačiau tik taip pavyksta atsirinkti kas tobuliausia jūsų plaukams. Jei nenorite aklai pirkti bet kokių produktų ir juos bandyti, tuomet galima rinktis tik tas priemones, kurios jau išbandytos daugelio moterų ir vyrų. Populiariausius prekinius ženklus lengva pastebėti, o jie perkami ne be reikalo – daugelis juos pamėgsta. Bandant tai, ką jau daugelis pamilę, gali pagreitinti tobulo produkto paieškas ir nuostabiais plaukais galėsite džiaugtis greičiau.

Tarp populiariausių prekinių ženklų, kurie kuria produkcija plaukų priežiūrai, galima įžvelgti Wella, Schwarzkopf, L‘Oreal, Biosilk, Chi, Farcom ir dar daugelį kitų. Internetinėje parduotuvėje www.kosmetikosparduotuve.lt galima pastebėti labai didelį prekių pasirinkimą, tarp kurių tikrai galima susipažinti ir su klientų jau pamėgtais produktais. Pavyzdžiui, Wella prekės ženklas yra itin populiarus, nes plaukų dažus nuolat renkasi tos, kurios nori keisti savo įvaizdį. Wella plaukų dažai jau ilgą laiką yra perkamiausiųjų sąraše. Daugybė atspalviu leidžia sukurti tokį įvaizdį, apie kokį jau ilgai svajojote.

Chi priemonės itin paklausios tarp tų, kurios nori džiaugtis švelniais, spindinčiais ir sveikais plaukais. Galima naudoti ir pilną rinkinį, kuris atstato pažeistus plaukus. Šampūnas yra drėkinantis, todėl net ir labai sausi plaukai liks pamaitinti puikiais sudėtyje esančiais ekstraktais. Kovojančioms su plaukų galų skeldėjimu, verta išbandyti šilką, kuris glotnina plaukus. Taip pat tarp Chi priemonių galima rasti vis labiau populiarėjantį dažomąjį kondicionierių. Šis kondicionierius tinka ir dažytų, ir natūralių plaukų savininkėms, kai norima paryškinti esamą spalvą arba suteikti plaukams įdomesnio atspalvio.

 

Kodėl dailiosios lyties atstovės taip žavisi kvepalų analogais?

kvepalu analogai

kvepalu analogaiKvepalų analogai šiandien sudaro iš tiesų nemažą pasirinkimą. Nesunku pastebėti, kad šios kategorijos prekių pardavimai iš tiesų yra aukšti. Taigi natūraliai kyla klausimas: dėl kokių priežasčių dailiosios lyties atstovės taip vertina kvepalų analogus? Pabandykite atsakyti į šį klausimą.

Dailiosios lyties atstovės mėgsta turėti daugiau, išleisti mažiau

Jei didžioji dalis stipriosios lyties atstovų pažymi du dalykus – pirma, kad galimybė įsigyti gaminiai pigiau jų nedomina; antra – dažnam iš jų pakanka turėti vos 3 – 4 kvepalų buteliukus, tai dailiosios lyties atstovės elgiasi priešingai. Pirma, jos yra linkusios tvirtinti, kad visada smagu už pirkinius mokėti mažiau; antra, visos kaip viena pasakys: kuo daugiau suknelių – tuo geriau; kuo daugiau rankinių – tuo geriau; kuo daugiau batų porų – tuo geriau, ir, žinoma, kuo daugiau kvepalų tuo geriau. Taigi, tokie moteriški kvepalai šiuo atveju tampa idealiu sprendimu dailiosios lyties atstovėms: toks pirkinys garantuoja, kad už tam tikrą pinigų sumą kvepalų analogų būtų galima įsigyti daugiau nei garsių prekių ženklų kvepalų. Tad tai yra viena iš priežasčių, kodėl kvepalų analogai moterims yra tokie populiarūs.

Dailiosios lyties atstovės prisipažįsta, kad kvepalų analogai moterims suteikia galimybę leistis į eksperimentus

Dailiosios lyties atstovės prisipažįsta, kad kiekvienas kvepalų analogų aromatas yra tarsi maloni staigmena – primena garsių prekinių ženklų aromatus, tačiau tuo pat metu neretai šiek tiek ir skiriasi. O pastebėti skirtumai atveria naujus kvapų pasaulius bei naujas erdves, išlaisvina fantaziją ir paskatina eksperimentuoti kuriant savo įvaizdį ar formuojant stilių.

Taigi, kaip matyti, egzistuoja dvi ypač svarbios priežasties, kodėl moteriški kvepalų analogai šiandien yra tokie populiarūs: visų pirma, galima turėti daugiau, išleidžiant mažiau; o antra, atveriamas kelias stiliaus bei įvaizdžio formavimo eksperimentams. Na, o baigiant šią temą belieka tik prisiminti, kad aukštus  pardavimus lemia ir dar kelios priežastys: visų pirma šiandien kvepalų analogai sudaro didelį pasirinkimą, tad kiekviena gali sau rasti patinkantį aromatą; antra – prekė gali būti įsigyjama internetu,  o šį apsipirkimo būdą, kaip žinia, mėgsta didelė dalis pirkėjų.

Kaip prižiūrėti veido odą namuose?

veido oda

Viešnagė grožio salone – tai malonumas kiekvienam sunkiai dirbančiam žmogui. Jame mes galime atsipalaiduoti ir pasirūpinti savo sveikata inovatyviausių procedūrų dėka, kurios suteikia mums sveiką ir gražią odą. Bet kad ir kokie bebūtų malonūs šie vizitai, daugelis iš mūsų paprasčiausiai neranda šioms procedūroms laiko. Jei jums yra svarbi jūsų odos priežiūra bei sveikata, ši problema yra išties rimta. Kai nėra jokio kito sprendimo, mums tenka ieškoti būdų pasirūpinti savo grožiu namuose. Tačiau ką pirmiausia reikia žinoti, kad teisingai daryti makiažą, bet ir tuo pačiu pasirūpinti savo sveikata? Kaip prižiūrėti veido odą namuose?

Jei norite, kad jūsų procedūros eitųsi kuo sklandžiau ir efektyviau, pasistenkite įsijausti į šį procesą. Patogi, kruopščiam ir atsargiam darbui paruošta erdvė gali padaryti stebuklus ne tik jūsų odai, bet ir protui. Ši akimirka, kurią skirsite odos priežiūrai, padės jums atsipalaiduoti, labiau pamilti save ir paskatins reguliariai rūpintis savo sveikata. Jei nežinote, kokį kambarį pasirinkti, visoms procedūroms labiausiai tinka vonios. Tinkamas, ne per ryškus, atpalaiduojantis apšvietimas turi būti jūsų pagrindinis siekis. Jei norite papildomo komforto bei jaukumo, nepabijokite užsidegti keletą žvakių – jos jums padės atsipalaiduoti ir pasirūpinti išvarginta veido oda. Kad gydomosios procedūros turėtų kuo geresnį poveikį, pasistenkite jas atlikti vakare. Šitaip jūsų veidas galės kvėpuoti ir nebus apsunkintas makiažo.

Norint kuo geriau pasirūpinti savo veido oda, kosmetologijos kursai tikrai nėra būtini. Pats pirmas ir ko gero svarbiausias žingsnis – tai atsargus, kruopštus veido valymas. Nuvalius visą kosmetiką, rekomenduojame rasti laiko ir bent keletą kartų per savaitę gerai išveisti savo veido odą. Šiai procedūrai dažniausiai naudojami populiarūs mechaniniai šveitikliai, tačiau yra atvejų, kai jie padaro daugiau žalos nei naudos. Jei jūsų oda yra jautri, mechaninis šveitiklis gali pakenkti veido sveikatai. Veido valymui labiausiai tinka rūgštinis šveitiklis. Jis nepadarys jokios žalos net pačiai jautriausiai odai. Naudojant šią priemonę atsargiai nulupamas odos sluoksnis. Tai nepadaro jokios žalos veidui ir leidžia jam kvėpuoti bei lengvai atsinaujinti. Rūgštinis šveitiklis taip pat rekomenduojamas senjorams, norintiems atnaujinti ir išsaugoti kuo švelnesnę odą.

Jei veido priežiūros procedūras atliekate patys, papildomos žinios yra pats geriausias jūsų draugas. Mesoderma kursai Kaune moterims suteikia papildomos kvalifikacijos bei trūkstamos informacijos apie įvairiausius odos priežiūros ypatumus. Jų dėka išmoksite kuo geriau pasirūpinti savo oda namų sąlygomis. Su šios papildomos kvalifikacijos pagalba, savo namuose jausitės lyg nuosavame grožio salone. Kosmetologijos kursai padės jums susipažinti su geriausiais veido odos priežiūros būdais bei plačiau pažvelgti į kosmetologijos pasaulį, daugiau sužinoti apie permanentinį makiažą ir svarbiausia – pasirūpinti savo sveikata bei grožiu.

Tinkamai pasirinktas ir reguliariai naudojamas stangrinamasis kremas – efektyvi priemonė prieš odos suglebimą

stangrinamas kremas

stangrinamas kremasAsmens dokumentą, liudijantį tikrąjį amžių, galima nuslėpti, tačiau išdavikiškos veido odos nenutildysi. Joje atsispindi moters genetiniai ypatumai, gyvenimo būdas, naudojamos kosmetikos kokybė ir kiti faktoriai, įtakojantys odos sveikatą bei išvaizdą. Anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai vaizdas veidrodyje nebetenkina – pavargusi, papilkėjusi, stangrumą praradusi, raukšlėtis pradėjusi oda. Tai – pasekmė vidiniuose odos sluoksniuose vykstančių sudėtingų procesų, kuomet elastino gijos gamina kolageną, sutrikimo. Kokių priemonių gali imtis kiekviena iš mūsų? Kardinalios chirurginės intervencijos nebūtinos, tačiau kasdienės odos priežiūros ritualai privalo būti atliekami reguliariai, o kosmetikos lentynėlėje turėtų atsidurti priemonės, skirtos brandesnės odos priežiūrai. Stangrinimas kremas – viena iš must have priemonių.

Pastarosios priemonės kai kurie skeptikų yra vertinamos kritiškai – neva tai dar vienas pinigų išmetimas ir placebo ieškojimas. Savaime suprantama, jog nėra stebuklingo tepaliuko, kuriuo pasitepus, akimirksniu dingsta raukšlės, o kartu su jomis – ir minus 20 metų. Stangrinamas kremas – tik viena iš kompleksinių priemonių, skirtų odos jaunystės išsaugojimui. Svarbu ne tik tai, ką tepiesi ant veido, bet ir tai, ką valgai, geri, kiek laiko skiri poilsiui, aktyviam laisvalaikiui, buvimui gamtoje ir panašiai.

Pagrindinis kriterijus, padedantis nuspręsti, koks stangrinamas kremas turi būti įsigytas – išsami produkto etiketės ir ten išvardintų sudedamųjų dalių analizė. Populiariausios medžiagos, naudojamos kuriant šios rūšies kremus ya šios:

  • Pieno rūgštis. Teigiamas efektas pasireiškia aktyvesne odos regeneracija, pagerėjusiomis kolagenos ir elastino sintezės savybėmis, odos skaistumu, bendru odos imuniteto sustiprėjimu.
  • Peptidai. Šie baltymai yra atsakingi už odos lastelių maitinimą, elastino ir kolageno atkūrimą.
  • Žaliosios arbatos ekstraktas. Šio ingrediento paskirtis – odos apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių bei uždegimų rizikos.
  • Hialurono rūgštis. Tai – labai svarbi drėkinamoji medžiaga, atsakinga už elastino ir kolageno sujungimą vidiniame odos sluoksnyje.
  • Simondsijų aliejus. Tai – komponentas, skirtas odos drėkinimui užtikrinti.
  • Vitaminas A arba retinolis. Šio komponento poveikis pasireiškia elastino gijų atnaujinimu ir aktyvesnės kolageno gamybos skatinimu.

Kremai, skirti odos stangrinimui, turi būti vartojami reguliariai bei ilgesnį laiką – tik taip sudėtiniai komponentai gali efektyviai atlikti savo darbą.

 

 

Kuo ypatinga kompanija „Fohow“?

Korporacija „Fohow“ – tai vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti Kinijos kompanija, kuri turi savo mokslinio tyrimo institutą. Tuo tarpu jame yra tyrinėjamos ir kuriamos naujos receptūros, gamina preparatai, atliekami jų saugumo tyrimai, nustatomas jų efektyvumas ir nauda žmogaus organizmui. Kadangi ši kompanija įkurta Kinijoje, jai ir vadovauja vietinis šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tan Jučži, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno asmeninis gydytojas. Jis dar ir dabar aktyviai konsultuoja žymiausius Kinijos veikėjus šalyje ir už jos ribų.

fohow-logo

„Fohow“ kompanija sukurta sveikatos palaikymo kultūros plėtojimui visame pasaulyje. Ji stengiasi sukurti tam tikrą koncepciją, kurios dėka žmonija būtų sveika ir laiminga. Ir žinote ką, jiems tai sekasi. „Fohow“ įmonių gamyba jau yra patvirtinta aukščiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, ISO9001, HACCP. Ar teko Jums girdėti apie stebuklingą grybą, kuris vadinasi kordicepsas arba nemirtingumo grybą linčži? Būtent šiuos preparatus ir naudota korporacija „Fohow“. Maloniai siūlome sužinoti daugiau apie kompanijos veiklą ir, kad įsitikintumėte patys jos produkcijos galia, vieną ar kitą produktą išbandyti.

„Fohow“ preparatai plačiai pasklidę visame pasaulyje ir jų jau galima įsigyti Lietuvoje. Jais domisi ir naudoja visi, kurie siekia gyventi sveikai bei stiprinti savo imunitetą. Produktų gamyboje naudojami pažangiausi šiuolaikiniai metodai, todėl galima džiaugtis jų veiksmingumu. Naudojamų technologijų dėka produktai lengviau įsisavinami bei pasižymi didesniu efektyvumu.

Tad kyla klausimas, kuo „Fohow“ produkcija tokia ypatinga ir kur slypi jos veiksmingumas? Visų pirma, svarbiausia, kad preparatų sudėtyje yra labiausiai Rytuose savo gydomosiomis savybėmis pasižymintys aukštesnieji grybai: kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis), linčži (Ganoderma lucidum), šiitake (Lentinus edodes), hericijus (Hericium erinaceus). Taip pat galima rasti Himalajų medaus, kai kurių augalų bei kitų, mūsų organizmui reikalingų ir veiksmingų komponentų. „Fohow“ turimo mokslinio tyrimo instituto dėka šiuolaikinės biotechnologijos suteikė galimybę pagaminti nepaprastai greito bei stipraus veikimo biologiškai veiklius papildus. Jie greitai ir veiksmingai atstato žmogaus organizmą po ligų ar operacijų arba gali  būti naudojami profilaktiškai stiprinant savo kūna „iš vidaus”.

Apie „Fohow“ kompaniją galima rašyti be galo, tačiau norėjome nors trumpai supažindinti su jos veikla ir kuriamais produktais. Tik išmėginę galėsite visas naudingąsias savybes patvirtinti patys.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…