Posted inGrožis / Sveikata

Kaip rūpintis veido oda šaltuoju sezonu?

Veido oda turėtume rūpintis ištisus metus, bet šaltuoju metu laiku veido odą reikia apsaugoti nuo šalčio vėjo ir pasirinkti tinkamą kosmetiką, atlikti kasdienę veido odos procedūrą: nusiprausti naudojant prausiklį, naudoti toniką ir paskui  patepti drėkinamuoju kremu. Veido odą būtina drėkinti ištisus  metus, vasarą- reikia saugoti nuo saulės spindulių, žiemą- nuo šalčio, taip pat turi reikšmės jūsų gyvenimo būdas, darbo pobūdis, pavyzdžiui, dirbant patalpose, kur veikia  kondiconieriai, šildymas, veido oda sausėja. Drėkinamieji kremai, kai oras šaltesnis, turi būti tirštesnės konsistencijos, negu tie, kuriuos naudojate vasarą, kremai savo sudėtyje turi turėti hialurono rūgšties, kolageno, vitaminų, įvairių aliejų, jeigu šaltą žiemos dieną, tenka palaukti transporto, o paskui keliauti į darbą visai dienai, tuomet pateptas drėkinamasis kremas gali pradėti blizgėti, užsikimš poros, kad taip neatsitiktų pasinaudokite dekoratyvine kosmetika. Iš ryto tepkite drėkinamąjį kremą, o paskui kreminę pudrą, ji bus kaip apsauginė priemonė.

Veido kremai

Veido kremas yra būtinas veido priežiūrai, jis gali būti  dieninis ir naktinis. Dieninis kremas apsaugo nuo aplinkos neigiamo poveikio. Naktį aplinkos poveikis yra minimalus, todėl naudojamas- naktinis kremas, kuris  būna intensyvesnis ir labiau  maitina. Vasaros metu odai žalingi saulės spinduliai, todėl norint apsaugoti odą nuo senėjimo, patariama naudoti kremą nuo saulės su turima UV spindulių apsauga. Norint išsirinkti tinkamą kremą, patartina nustatyti savo odos tipą ir būklę, tuomet galėsite naudoti tinkamiasią produktą.

Kokie skirtumai tarp drėkinančio, maitinančio ir gaivinančio  veido kremo?

Drėkinamasis kremas yra papildytas drėkinančiais aktyviais ingredientais, šios rūšies kremo odai reikia nepriklausomai metų laiko ir odos tipo. Maitinamasis kremas stiprina odos lipidinį barjerą, tai gali būti įvairūs aliejai, vaškai, sviestai, šis kremas labiau tinkamas sausai mišriai ir riebiai odai. Gaivinantis kremas dažniausiai būna gelinės tekstūros, suteikia papildomos gaivos ir vėsumo odai. Yra žinoma, kad odos būklė yra kintanti, svarbiausia netepti kremo vieno po kito, saugiausia rinktis vieną kremą ryte, kitą vakare.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *