Posted inGrožis

4 populiariausios grožio procedūros, kuriomis domisi moterys

Jei rūpinatės savo grožiu ir savimi, tikėtina, kad vienas iš būdų rūpintis savimi bus įvairios procedūros grožio salonuose ar klinikose. Nuo atpalaiduojančio masažo iki manikiūro – ramybės ir grožio dovanėlė sau visada pakelia nuotaiką.

Ir ne tik nuotaiką. Grožio procedūros yra ne tik pasilepinimas ir atsipalaidavimas. Kartu su grožio puoselėjimu, jos suteikia pasitikėjimo savimi. Įsivaizduokite, kada jūs drąsiai tiesite ranką paspausti įtakingam žmogui – kuomet jūsų manikiūras yra idealus ar kai jis jau atsilupinėjęs? Atsakymą tikrai žinote.

Tad šiandien pažvelgėme kokios neinvazinės grožio procedūros yra populiarios tarp moterų, kokios tendencijos ar ko moterys negali atsisakyti net prašomos.

Depiliacija

Depiliacija vašku ar cukrumi yra viena dažniausiai pasirenkamų procedūrų. Juk taip norisi atsikratyti nepageidaujamais plaukeliais. Ir tai nėra sezoniškai pasirenkamos procedūros, kaip būtų galima numanyti. Lygiomis ir dailiomis kojomis norisi džiaugtis vasaros metu pajūryje, bet kad to būtų galima pasiekti, moterys renkasi depiliaciją ištisus metus – nuolat depiliuojami plaukeliai atauga retesni, plonesni ir silpnesni.

Nors procedūra tikrai ne iš maloniųjų, tačiau efektyvi – plaukeliai neatauga net keletą savaičių, tad reguliariai lankantis pas depiliacijos specialistą, visuomet galima džiaugtis švaria oda.

Veido odos valymas

Veido nepaslėpsi po drabužiais, o ir storas makiažo sluoksnis nėra geriausias sprendimas maskuoti blankią, pavargusią odą. Ir jokie brangūs kremais nepadės atgauti skaisčios odos, jei jų veikliosios medžiagos negalės įsigerti į giliausius odos sluoksnius dėl negyvo odos paviršiaus.

Pirmas žingsnis gražesnės ir švytinčios odos link – veido valymas. Gali būti mechaninis, ultragarso, su rūgštimi ar kitas tinkantis jūsų odos tipui. Tai procedūra, kurią primygtinai rekomenduojama atlikti grožio salone ar klinikoje, pas profesionalus.

Veido odos valymo metu paveikiamas ne tik odos paviršius, pašalinamas negyvos odos sluoksnis, tačiau veikiami ir gilesni odos sluoksniai, todėl pagerėja veido spalva, greitėja odos regeneracija  ir išsilygina raukšlės. Švari oda lengviau priima gydomąją kosmetiką, kremų poveikis akivaizdesnis. Tad reguliari procedūra padeda odai ilgiau atrodyti jaunai ir gaiviai, vyksta odos senėjimo atstatymas bei gerėja odos tonusas.

Masažas

Ne tik graži, bet ir pailsėjusi. O to geriausiai leidžia pasiekti geras masažas. Masažą galima rinktis pagal jo tikslą – atsipalaiduoti, prasimankštinti, nuimti skausmą ar stresą. Žinoma, dar yra ir masažai grožiui, tokie kaip imperatoriškas kobido masažas. Pagal legendą, tai išskirtinis masažas, kuriuo senovėje mėgavosi tik imperatoriškoji šeima.

Dabar šis masažas prieinamas visiems, o jo paskirtis stiprinti, tonizuoti ir suteikti gyvybingumo veido raumenims, nuo kurių priklauso veido odos glebumas. Dėl suaktyvėjusios kraujotakos masažo metu naudojami kremai yra geriau įsisavinami ir oda kai niekad švyti sveikata.

Tai tik kelios procedūros, kuriomis reguliariai lepinasi  moterys. Palepinti save išties verta – truputis ramybės, grožio ir gyvenimas tampa šviesesnis!

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *