Posted inGrožis

Sausų plaukų priežiūros patarimai

Plaukai, kurie atrodo ir jaučiasi kaip sausros metu, nėra pasivaikščiojimas parke, tačiau sausus plaukus iš tikrųjų lengviau prižiūrėti, nei galite pagalvoti. Jums taip pat nereikėtų daryti jokių kardinalių pakeitimų, kad jį valdytumėte. Rūpinimasis sausais plaukais yra viskas, kaip sekti paprastus plaukų priežiūros patarimus, kad sėkmė būtų garantuota – ir naudoti tinkamas priemones sausiems plaukams .

Iš esmės tereikia apipilti sruogas šiek tiek meilės ir dėmesio, o laikui bėgant pastebėsite, kad plaukai jaučiasi švelnesni ir atrodo sveikesni. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip atgaivinti savo sruogas, įskaitant šampūnų, kondicionierių ir sausų plaukų gydymą, skaitykite toliau. Žemiau bus pateikti keli patarimai, kaip prižiūrėti sausus plaukus.

Naudokite tik drėkinančias plaukus priemones. Kai reikia prižiūrėti sausus plaukus, plaukų drėkinimas turėtų būti pagrindinis prioritetas. Vienas iš paprasčiausių būdų atlikti darbą – pasitelkti į pagalbą maitinamąjį šampūną ir kondicionierių, kurie gali greitai suteikti drėkinimo.

Plaukų kaukė – kasdieninė rutina. Kalbant apie plaukų kaukes, jums nereikia laukti ypatingos progos ar tos dienos, kai jūsų plaukai yra patys sausiausi, kad juos išskleistumėte. Tiesą sakant, kad plaukai atrodytų sveiki ir kad jie netaptų sausi ir trapūs, vietoj įprasto kondicionieriaus turėtumėte pabandyti naudoti plaukų kaukę kaip sausų plaukų procedūrą vieną ar du kartus per savaitę.

Naudokite nenuplaunamas priemones. Tai gali būti ir nenuplaunamas drėkinamasis kondicionierius. Jei turite sausas sruogas, naudokite plaukų formavimo kremą ar aliejų, kuris maitins jūsų plaukus, taip pat jie atrodys gaivūs.

Karšto vandens naudojimas. Plaudami galvą venkite ją plauti palenkus galvą ir venkite karšto vandens. Toks vanduo nėra gerai jūsų galvos odai. Galvą patartina plauti su kiek šiltesniu nei drungnu vandeniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *