Odontologinė įranga – odontologijos kabineto sėkmė

Odontologinė įranga

Odontologinė įrangaKiekvienas odontologijos kabinetas paprastai didžiuojasi savo turimais specialistais ir aptarnavimu. Besišypsanti administratorė, nuolat juokaujantis ir gerą nuotaiką bandantis palaikyti chirurgas prieš danties traukimo operaciją – tikras turtas… Bet nuošalyje paliekamas vienas svarbus dalykas – odontologinė įranga.

Odontologinė įranga yra tas trečias odontologijos kabineto sėkmės garantas. Kodėl? Viskas labai paprasta – specialistui reikalingi tik kokybiški įrankiai ir technologijos. Kad ir koks talentingas bus laikrodininkas, jis negalės pataisyti laikrodžio su plaktuku ir replėmis skirtomis vinims kalti… Taip pat ir su odontologais – sena ir nusidėvėjusi technika menkina jų darbo kokybę. Kai kurie specialistai net nesiryžta dirbti su tam tikra pasenusia įranga. Galima traukti per dantį, kad prieš 50 metų tuometiniai“ dantistai“ dar ir ne su tokia technika dirbo ir nieko… Taip, nieko, bet tokių dantistų paniškai bijo 5 iš 6 pacientų, kuriems 35-50 metų.

Profesionali odontologinė yra visų pirma yra įrankiai. Tai įvairūs pincetai, skalpeliai, dildės ir t.t. Kitas svarbus momentas – galvutės. Jei kas nežino, tai galvutės yra varomos ne variklio su dirželiu, o suspausto oro kompresoriumi, kuris vienu metu pučia orą taip vėsindamas danties paviršių ir malšindamas nemalonius pojūčius. Prie kompresoriaus dar pritvirtinamas vandens purkštukas ir specialius siurbliukas, skirtas seilėms ir vandeniui susiurbti iš paciento burnos. Būtent įvairios gręžimo galvutės yra montuojamos ant patikimo kompresoriaus.

Kompresoriai ir siurbliai – svarbi įrangos dalis, tačiau odontologinė įranga yra ir pats pagrindinis kabineto akcentas – odontologinė kėdė su milžiniška lempa ir kitais aksesuarais, laikikliais ir įvairiomis atramomis. Viskas turi būti labai tvirta, nes taisant dantis žmogus patiria daug streso, kenčia skausmą ir kitus nemalonius pojūčius, o organizmas į tai reaguoja įtempdamas raumenis. Kitaip sakant, žmogus stipriai spaudžia kėdės kraštus ir gali silpnesnę kėdę tiesiog sulaužyti.

O kur dar daugybė kitų smulkmenų, apie kurių egzistavimą paprastas žmogus net negali žinoti? Visa tai susideda į odontologijos kabineto visumą, o tai reiškia, kad odontologinė įranga labai aiškiai nulemia kabineto sėkmę. Juk su kokybiška įranga pacientas patiria mažiau diskomforto, o gydytojas odontologas savo darbą gali atlikti kur kas geriau ir jautriau.

Mano patirtis: estetinis plombavimas

estetinis plombavimas

estetinis plombavimasKaip ne kartą jau minėjau, planavau atlikti vieną procedūrą, tai – estetinis plombavimas. Ši procedūra suteikia daug gražesnę išvaizdą dantims. Dabar norėčiau papasakoti visą istoriją apie tai, kaip jaučiausi, kodėl ėmiausi šio darbo.

Mano šypsena seniau

Nežinojau, kad yra toks dalykas, kaip estetinis plombavimas, kaina šios procedūros juo labiau rūpėjo man mažiausiai. Tačiau, pripažinsiu, niekada nesidžiaugiau tuo, kaip šypsausi. Gal reikėtų tai vertinti kaip palikimą kokio nors Neandertaliečio, mano protėvio. Tačiau man visgi norėjosi neturėti šio šauniojo giminės geno ir galėti džiaugtis kur kas gražesne šypsena. Nebuvo sunku ją slėpti ir šypsotis ne išsižiojus. Juk dantys yra gana paslepiami, kitaip nei, pavyzdžiui, akys, kurių tikra po akių vokais nepaslėpsi. Taigi, kas yra estetinis plombavimas Vilniuje ilgokai nesužinojau.

Deja, kai išvykau mokytis, gyventi ir dirbti į sostinę, paaiškėjo, kad mano šypsena man tiesiog uždirba pinigus. Pradėjau mokytis turizmo srityje, o ir dirbti nuo pat pirmo kurso. Pirmiausiai tai buvo administratorės darbas viešbutyje. Ėmiau sulaukti labai daug priekaištų, kad nesišypsau klientams. Tiesa, patys klientai nesiskundė, tačiau vyresnieji administratoriai vis dėl to man pasakydavo piktą žodį. Esu žmogus nugalėtojas, negaliu pakęsti likti kažkur apačioje. Man visada reikia laimėti, o tam, kad laimėčiau, žinoma, turiu stengtis. Taigi, net šis vienas priekaištas privedė prie to, kad norėjau pasidaryti gražesnę šypseną. Sužinojau apie tokį dalyką, kaip estetinis plombavimas, ir supratau, kad man reikia kreiptis į specialistus.

Pas specialistus

Sužinojau ten daug įdomių dalykų, ne tik estetinis plombavimas kaina, bet ir apie tai, kad man būtų tikrai pravertę anksčiau pasidaryti plokštelę ar breketus ir dantis šiek tiek palyginti. Visgi, norėjau greitesnio rezultato, tokio, kokį gali suteikti estetinis plombavimas Vilniuje. Taigi, pasakiau savo verdiktą – estetinis plombavimas, ir mes su gydytojais ir nutarėme imtis šios procedūros.

Kiek buvau girdėjusi, estetinis plombavimas atsiliepimai būdavo teigiami. Be to, ir pasiūlė man šito dalyko griebtis viena pažįstama, kuriai kaip tik ir buvo kažkada atlikta ši procedūra. Taigi, supratau, kad man tai tikrai patinka. Kitas dalykas, kad dar iš pradžių turėjau išsirinkti, kur estetinis dantu plombavimas Vilniuje daromas geriausiai. Juk tų klinikų ir specialistų yra tikrai daug. Galų gale, lietuviai gydytojai bei specialistai visada būna labai geri. Tą patvirtina daugybė žmonių, susidūrusių su mūsų šalies gydytojais, ypač tais, kurie dirba užsienyje ir pelno gerą vardą. Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje estetinis plombavimas garantija turi ilgą. Juk tai labai veiksmingas metodas, kuriuo džiaugtis galima iš tiesų ilgai. Negaliu konkrečiai pasakyti, kokie yra estetinis plombavimas pliusai ir minusai, ir koks yra jų santykis bendrąja prasme. Tačiau galiu kalbėti apie savo konkretų atvejį. Žinau, kad man reikėjo tokios paslaugos, ir aš nieko nelaukdama nusprendžiau, kad ta paslauga turi būti atlikta, kad man dabar norisi turėti gražią šypseną.

Taigi, daug kam dar įdomu estetinis plombavimas kiek laiko būna atliekamas. Na, man visą procedūrą padarė praktiškai per vieną dieną. Nežinau ar tai yra greitai ar ilgai tokioje praktikoje. Tačiau žinau, kad mane tai visgi sužavėjo sparta, nes net nepalyginsi su kitais metodais, kuriais taip pat gali būti pataisoma dantų išvaizda. Dar ne kartą paskui visiems pasakojau ir rekomendavau tuos meistrus, pas kuriuos man visa tai buvo atlikta.