Posted inPaslaugos

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Draudimo kainos skaičiavimas

Draudimo kainos skaičiavimasMūsų šalyje yra kelios dažniausiai naudojamos draudimo rūšys, tačiau papildomai šalia jų yra ir kitos, kurios yra nemažiau vertingos. Kaip žinoma, vairuotojai turintys transporto priemones privalo jas drausti civilinės atsakomybės draudimu, kuris užtikrina, jog avarijos atveju trečioms šalims bus išmokamas žalos mokestis. Naujesnių ir brangesnių automobilių savininkai turi savo transporto priemones papildomai drausti KASKO draudimu, o žmonės, kurie rūpinasi savo bei artimųjų sveikata ir nori apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų ar nenumatytų gydymo išlaidų, renkasi gyvybės draudimą. Taip pat nereikia pamiršti ir būsto draudimo, ypač tuomet, kai gyvenate nelabai saugioje vietoje, kur kaimynai jau yra nukentėję nuo vagių. Visais nelaimių atvejais turint draudimą yra išmokama numatyta suma, kuri arba padengia visą nuostolio kainą, arba sumoka tam tikrą procentą. Draudimo kainos skaičiavimas yra internete arba galite teirautis ir pas konsultantą.  Bet visgi nereikia numoti ranka ir į ne tokius populiarius variantus, kaip asmens civilinės atsakomybės draudimą, kuris išties yra svarbus ir naudingas, tam tikriems asmenims.

Tokios rūšies draudimas yra skirtas norint išvengti finansinių nemalonumų, kai susižeidžiama kelionių metu, darbe, namuose ar gatvėje, taip pat sužeidus kitą žmogų, tarkim netyčia jį sužalojate važiuodami riedučiais ir jam lūžta ranka. Atsakomybės draudimas galioja Lietuvoje ir Europoje, tačiau galima rinktis abu variantus, jei dažnai keliaujate, arba vieną iš jų, priklausomai nuo situacijos.

Na,  o jeigu ir dažnai nekeliaujate, tuomet pasinaudokite šiuo draudimu Lietuvoje, ypač jeigu aktyviai ar ekstremaliai sportuojate, bėgiojate, važinėjate dviračiu. Nes tuomet padidėja rizika susižaloti arba sužaloti kitus bei sugadinti jų turtą. Draudimo kainos skaičiavimas, kaip visada priklauso nuo tam tikrų faktorių, bei papildomų sąlygų. Bet apsidrausti galite bet kokia suma, net ir maksimalia 2900 eurų. Tuomet būsite tikrai ramūs, jog susižalojus turėsite pinigų gydymui.

Tad jeigu manote, kad jums yra reikalingas asmens civilinės atsakomybės draudimas, tuomet skubėkite jį įsigyti bei pasirūpinkite ir savo artimaisiais, kad jie taip pat jaustųsi saugūs. Juk ramus gyvenimas yra vertybė.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *