Posted inSveikata

Madingi akinių rėmeliai ir jų priežiūros priemonės

akinių rėmeliai

akinių rėmeliaiNors svarbiausia akinių paskirtis – regėjimo gerinimas, tuo pačiu stilingi akinių rėmeliai išryškina veido bruožus ir suteikia mūsų stiliui daugiau savitumo. Išsirinkti mums tinkančius rėmelius nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vienas populiariausių sprendimų – rinktis atvirkščiai veido formai proporcingus rėmelius. Tiesa, optikos salono darbuotojai teigia, kad pastaraisiais metais vis drąsiau eksperimentuojama ne tik su rėmelių formomis, bet ir su spalvų sprendimais.

Klasikiniai ir modernūs akinių rėmeliai

Visada madingai klasikai priskiriami plastikiniai rėmeliai, populiariausios formos – katės akys, apvalūs ir kvadrato formos rėmeliai. Klasikai priskiriami ir griežtesnių formų gaminiai. Siekiantiems prabangos, rekomenduojami odos, medžio dekoro elementai. Klasikinės spalvos – ruda, juoda, tamsesni pasteliniai atspalviai. Su modernumu siejami apvalių formų gaminiai. Naujausi sprendimai – masyvaus plastiko gaminiai arba rėmeliai, pabrėžiantys antakių liniją. Ieškantiems originalumo, rekomenduojama išbandyti novatoriškas metalo ir plastiko kombinacijas.

Akinių priežiūros priemonės

Kad akiniai tarnautų ilgai ir džiugintų savo estetine išvaizda, turite tinkamai jais rūpintis. Vienas svarbiausių pirkinių – tinkamai parinkti akinių dėklai. Šių pasiūla išties didelė. Pirkėjai gali rinktis metalinius, plastikinius, medžiaginius, dirbtinės arba natūralios odos dėklus. Konkretus pasirinkimas priklauso nuo apsaugos lygio. Jei akinių rėmeliai nešiojami rankinėje ar kuprinėje, tuomet jums reikalingas kuo tvirtesnis dėklas. Jei akiniai laikomi saugiai, galima rinktis ir medžiaginius, lengvesnius dėklų modelius. Primename, kad akiniai dėkle turi būti laikomi lęšiais žemyn.

Tinkamai akinių priežiūrai reikalingi ir kokybiški akinių valikliai. Tai specialus tirpalas, pasižymintis antistatiniu poveikiu. Minėtoji priemonė gerai išvalo akinių lęšius, pašalina riebalines dėmes ir kitus nešvarumus, apsaugo akinius nuo rasojimo. Akinių valiklis turi būti užpilamas (arba užpurškiamas) ant lęšių ir nuvalomas specialia servetėle. Valikliai parduodami įvairios talpos indeliuose, todėl galima įsigyti tiek patogius kelionėms skirtus buteliukus, tiek didesnį ir nuolatiniam naudojimui skirtą valiklio indelį.

Tinkamai akinių priežiūrai reikalingos ir specialios valymo servetėlės. Paprastai jos grupuojamos į dvi atskiras kategorijas – vienkartines ir daugkartinio naudojimo servetėles. Pastarosios gali būti skalbiamos rankomis arba skalbyklėje, tačiau nepatariama naudoti skalbinių minkštiklio ar šias servetėles lyginti.

Į madą grįžtantis aksesuaras – stilingos grandinėlės ir virvutės, kurios užtikrina, kad akiniai nenukris ant žemės ir nepasimes, nesusibraižys, nesideformuos ir visada bus po ranka tada, kai to labiausiai reikės. Nors grandinėlės ir virvutės tradiciškai rekomenduojamos vyresnio amžiaus pirkėjams, optikos salono darbuotojai teigia, kad pastaraisiais metais minėtasis pirkinys sulaukia itin didelio jaunųjų pirkėjų dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *