Posted inGrožis / Sveikata

Dantų laminatės – kas tai?

laminatės

laminatėsBalta, Holivudinė šypsena – apie tokią juk pasvajoja kiekvienas žmogus. Deja, tačiau dažnas, kuris nori tokios šypsenos, numoja ranka, nes galvoja, kad tai ne jam, arba, kad tai labai brangiai kainuoja, o tiek lėšų jisai negali skirti savo burnos gydymui. Tai iš ties labai blogas požiūris tiek į save, tiek ir į savo dantis. Juk sveiki dantys garantuoja ne tik malonias pažintis, bet ir gerą savijautą. Gera savijauta – to žmogui būtinai reikia. Tad ką daryti, jeigu jūs jau ne paauglys ir net nenorite pagalvoti apie breketus? Dantų laminatės yra atsakymas į šį klausimą.

Dantų laminatės

Dantų laminatės – tai pats tinkamiausias kosmetinis sprendimas žmonėms, kurie nori spindinčių ir sveikų dantų. Kas yra dantų laminatės? Dantų laminatės yra plokštelės, kurios klijuojamos ant dantų. Jos yra labai plonos ir idealiai atitinka natūralią dantų spalvą, todėl net nesimato, kad ant dantų yra kažkas užklijuota. Kiekvienose laboratorijose yra gaminamos atskiros laminatės individualiam žmogui, todėl pacientas gali būti užtikrintas, kad būtent jo dantims pagamintos laminatės atitiks visus standartus ir puikiai prisitaikys prie dantų paviršiaus.

Dantų laminatės ne tik koreguoja dantis, suteikia jiems žvilgesio, tačiau gali ištaisyti ir ėduonies padarytus nemalonumus, paslėpti ir užmaskuoti pagedusius dantis.

Dantų laminančių privalumai:

  • Sveiki ir spindintys dantys;
  • Nekenkia tikriems dantims, nekenkia jų audiniams, yra atvejų, kad kartais laminančių, uždėtų ant dantų, net nereikia šlifuoti;
  • Dantų laminatės be jokių problemų paslepia įgimtas dantų dėmes;
  • Laminatės užmaskuoja nemalonią dantų spalvą, paversdamos ją balta;
  • Dantų laminatės tinka norint paslėpti kosmetinius defektus;
  • Laminates žmonės dedasi ir tada, kai nori paslėpti bet kokius dantų pažeidimus;
  • Užtenka tik vieno apsilankymo ir per jį dantys yra sutvarkomi;
  • Ilgaamžiškumas;
  • Estetika.

Dantų laminatės yra tikros pagalbininkės. Jų kaina yra mažesnė už breketų kainą, taip pat tai daug greitesnis gydymas, o svarbiausia, kad jos yra ilgaamžės. Gydymo metu ir po jo neskauda dantų, todėl tai nekenkia kasdieninei žmogaus veiklai, o išėjęs iš gydytojo kabineto jisai jaučiasi žvalus bei pilnas pasitikėjimo savimi.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *