Posted inSveikata

Kas stilingiau: spalvoti lęšiai ar vardiniai akiniai?

lęšiai

lęšiaiMūsų įvaizdis – tai savotiška vizitinė kortelė, kuriai skiriame itin daug dėmesio. Vienas universaliausių sprendimų, akimirksniu pagyvinantis stilių – dailūs akinių rėmeliai, vizualiai paryškinantys gražiausius veido bruožus. Be to, technologijoms vis sparčiau žengiant į priekį, daug dėmesio sulaukia ir spalvoti kontaktiniai lęšiai, paryškinantys natūralią akių spalvą arba visiškai ją pakeičiantys.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Tinkamai parinkti lęšiai paryškina akių spalvą, pabrėžia natūralų akių grožį, pagilina žvilgsnį arba, priešingai, pakeičia jūsų stilių ir suteikia išskirtinumo. Spalvoti kontaktiniai lęšiai gali būti gaminami su dioptrijomis ir be jų. Tiesa, jei niekada anksčiau nenešiojote kontaktinių lęšių ir jums nereikalinga regos korekcija, nepamirškite, kad be specialisto pagalbos vis tiek neišsiversite – pasikalbėkite su akių gydytoju, kuris padės išsirinkti konkrečiai jums tinkančius lęšius. Kontaktiniai lęšiai skiriasi ne tik savo kokybe, bet ir dydžiu, kietumu ar nešiojimo trukme. Netinkamai parinkti lęšiai gali braižyti akis ar slankioti ir kelti diskomfortą. Primename, kad jų priežiūra reikalaus tų pačių priemonių ir tiek pat laiko, kaip ir korekciniai lęšiai.

Tiesa, turime pripažinti, kad kontaktiniai lęšiai, priešingai nei akiniai, tinka ne kiekvienam. Minėtoji prekė nerekomenduojama žmonėms, sergantiems tam tikromis ligomis, pvz., cuk­ri­niu dia­be­tu. Lęšių neturėtų nešioti ir vaikai, kadangi paprastai jie neskiria tinkamo dėmesio lęšių priežiūrai, todėl gali kentėti dėl sunkios akių infekcijos ar turėti rimtesnių regėjimo problemų. Kontaktiniai lęšiai netinkami ir žmonėms, turintiems sudėtingus regos sutrikimus ar medicininių problemų su ašarų liaukomis.

Stilingi akiniai

Nors spalvoti kontaktiniai lęšiai paryškina jūsų žvilgsnį, niekas taip greitai nepakeis įvaizdžio, kaip tinkamai parinkti akiniai. Šių pasirinkimas išties didelis – galite rinktis įvairių formų, skirtingų konstrukcijų ir spalvų rėmelius, kurie akimirksniu pakeis jūsų kasdienį stilių. Jei nežinote, kokie akiniai jums tinka, vadovaukitės laiko patikrinta taisykle – rinkitės atvirkščiai jūsų veidui proporcingus rėmelius, pvz., jei jūsų veidas kvadrato formos, jums tik apvalių formų rėmeliai. Stilistai teigia, kad idealiausia veido forma laikomas ovalas, kuriam tinka praktiškai visų formų akiniai.

Nors kokybiški rėmeliai – gana brangi investicija, šiuo gaminiu džiaugsitės ne vienerius metus. Kad būtumėte tikri pirkinio kokybe, rinkitės tik žinomų gamintojų produkciją. Vardiniai akiniai atrodo stilingai ir puikiai tinka įvairioms progoms. Be to, garsaus vardo gamintojai investuoja į jūsų patogumą, todėl būsite tikri, kad akiniai nespaus nosies ar smilkinių, nekris nuo veido, bus atsparūs išoriniam aplinkos poveikiui ir ilgus metus išsaugos prekinę išvaizdą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *