Posted inHigiena / Sveikata

Dantų protezai šiais laikais yra gerokai modernesni nei anksčiau

dantų protezavimasPoliklinikoje sužinojote, kad jums bus reikalingi dantų protezai? Nereikėtų baimintis dėl šios procedūros. Mat, ji dabar yra visiškai kitokia nei būdavo prieš dvidešimt metų. Protezavimo paslaugos klinikose dabar atliekamos pasitelkiant naujausias technologijas bei kokybiškiausias medžiagas. Kiekvienas pacientas gali rinktis jam priimtiniausią protezavimo būdą – tiek pagal kainą, tiek pagal kokybę. Jeigu jums turės atlikti protezavimo procedūrą, tuomet pasidomėkite kaip viskas vyksta.

Dantų protezai kai kuriems kainuos gerokai daugiau nei tikėtasi

Dažnas pacientas stebisi kodėl protezavimo kaina yra gerokai aukštesnė nei buvo prognozuota anksčiau. Kai kurie paprasčiausiai internete perskaito bazinę informaciją ir nusprendžia, jo visos ten nurodytos aplinkybės taikomos ir jiems. Pacientai turi suvokti, kad kokia protezavimo metodika bus parinkta, nuo to ir priklausys kaina.

Vieniems pacientams protezavimas kainuos labai pigiai, o kitiems – atsieis nemažai. Taip nutinka dėl paciento dantų būklės. Juk ir taip aišku, kad jeigu protezuoti tenka porą dantų, tuomet kaina bus gerokai mažesnė nei tokiam pacientui, kuriam teks protezuoti kelis.

Paciento dantų būklė geriausiai parodys koks gydymo metodas bus tinkamiausias. Pavyzdžiui, kai žmogus netenka kelių dantų iš eilės, tuomet protezavimas gali būti pasirenkamas fiksuojant protezą ant atraminių dantų. Tačiau, jeigu netekote kelių dantų, kurie buvo ne vienoje eilėje, tuomet situacija sudėtingėja. Pavyzdžiui, jeigu kas antras dantis yra prarastas, tuomet logiška, jog gydymas bus kitoks. Tada teks mokėti didesnę kainą.

Dantų protezų pasirinkimas taip pat yra gerokai platesnis nei buvo anksčiau. Dabar galima rinktis protezus, kurie būtų fiksuoti arba išimami. Pirmasis variantas yra daug patrauklesnis, nes tuomet vargu ar jausite prieš tai buvusį dantų trūkumą. Pavienius dantis protezuoti fiksuotais protezais naudinga dar ir dėl to, kad jausite mažesnį diskomfortą dėl išvaizdos. Dabar net ir pavieniai protezai gali atrodyti it tikri jūsų dantys. Skirtumo nematys nei aplinkiniai, nei jūs patys. Tikrai nebėra tie laikai, kai kiekvienas dantis buvo protezuojamas metaliniais vainikėliais. Šiuo metu naudojamas cirkonis bei keramika.

Ypatingą dėmesį dėl protezavimo kainos reikėtų atkreipti tiems, kuriems šis gydymas yra visiškai kompensuojama iš ligonių kasų. Privačiose odontologijos klinikose gali būti taikomas papildomas mokestis, tačiau ar jį tikrai reikės mokėti – teiraukitės specialistų. Labai didelė Lietuvoje veikiančių odontologijos klinikų dalis nurodo, kad protezavimo paslaugos pas juos yra kompensuojamos ligonių kasų pagal įstatymų numatytus atvejus.

Protezavimas – implantavimas odontologijos klinika Vilniuje : paslaugų kainos čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *