Posted inHigiena

Dažniausiai girdimi mitai apie dantų implantus. Paneigsime juos

Dantų implantai šiuo metu dažnai įvardinami kaip pati geriausia kramtymo galimybė. Taip pat ir galimybė vėl šypsotis sveikai ir plačiai. Džiugu, kad vis daugiau žmonių supranta, kad gyvenimas be dantų – blogas, taip neturėtų būti. Juolab, kad opcijos ir pagalba – yra.

Dantų implantai all on 4 bei kitos implantavimo galimybės šiuo metu yra apipintos mitais, kurie gali trukdyti tinkamai suprasti galimybes. Žemiau aptarsime dažniausiai girdimus mitus, kurie kartais atgraso nuo tokios dantų atkūrimo galimybės.

Mitas, kad kaina yra didelė.

Dantų implantai dažniausiai siejamasi su didele kaina. Tai nėra visiškai tiesa. Kadangi šiuo metu implantacijos galimybės yra labai plačios ir tuo pačiu vis daugiau klinikų jas siūlo – kainos krenta. Taip pat galima užsisakyti paslaugas pigiau per akcijas. Net ir tokios opcijos yra siūlomos. Belieka tik domėtis, o pasiekti informaciją yra paprasta internetu.

Mitas, kad priežiūra sudėtinga.

Taip pat gana dažnai tenka girdėti, kad dantų implantai yra labai reiklūs. Tai nėra tiesa. Juos reikia prižiūrėti taip pat kaip ir tikrus dantis. Svarbiausia yra geros kokybės valymo priemonės ir tuo pačiu reguliarumas. Tuomet dantys jums tarnaus ilgai ir metų eigoje atrodys puikiai.

Mitas, kad tokie dantys nėra patvarūs.

Tokie dirbtiniai dantys gali tarnauti visą gyvenimą. Žinoma, kad reikia jiems skirti dėmesio. Dažniausiai priežiūra yra tokia pati kaip ir tikrų dantų. Svarbiausia yra valyti juos kasdien ir tuo pačiu naudoti geros kokybės priemones, kurios leis mėgautis rezultatu. O šiuo atveju pirmiausia yra patvarumas, kuris pasiekiamas ranka.

Mitas, kad implantai nėra ilgaamžiai.

Dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą. Tai jau minėjome. Tačiau gerai tai, kad tarnavimo metu ne tik kad nemažėja jų kokybė, tačiau taip pat ir estetika. Pasikartosime, kad reikia juos prižiūrėti. Svarbiausia rinktis tokias klinikas, kurios implantavimo metu naudojama pažangias technologijas ir geriausios kokybės medžiagas. Tuomet rezultatas bus.

Mitas, kad tinka tik senyvo amžiaus asmenims.

Deja, net ir jauni žmonės netenka dantų. Gerai, kad esant bet kokiai situacija – išeitis visada yra. ir dažniausiai jaunimas renkasi implantus. Galimi ir protezai, tačiau jie dažniausiai atrodo ne taip natūraliai. O dažnam yra svarbu, kad niekas nežinotų, jog burnoje yra dirbtiniai dantys. Pirmiausia tam reikia natūralumo, kuris pasiekiamas ranka kaip du kart du.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *