Posted inMityba

Požymiai, kurie rodo, jog netoleruojate tam tikrų maisto produktų

Maistas daugeliui yra gyvenimo džiaugsmas. Tai yra ne tik galimybė papildyti savo skrandį ir dėl to jaustis geriau. Pirmiausia tai yra šansas pajusti labai daug skirtingų skonių, valgymo metu net juos išgyventi.

Tiesa, šiais laikais mitybai skiriama labai daug dėmesio. Ir tai puiku. Galima ne tik rasti jums labiausiai tinkamą mitybos tipą, tačiau ir atlikti testą, kuris padės įvertinti, ar nesate kam nors alergiškas.

Maisto netoleravimo testas yra greitas būdas sužinoti, ar maitinatės sveikai.

Virškinimo problemos

Dažniausiai apie maisto netoleravimo problemas pirmiausia signalizuoja virškinimo problemos. Blogiausia, kad žmonės imasi gerti vaistus, kai reikia tik paprasčiausiai pakoreguoti savo mitybą.

Pirmiausia dažniausiai nurodoma valgyti kuo daugiau sveiko maisto, ir kuo mažiau tokio, kuriame yra daug cukraus arba mielių. Patarimas labai teisingas. Tačiau kur kas geriau atlikti tyrimą, kuris gali padėti gana tiksliai nustatyti – kokie maisto produktai jums nėra naudingi. Tikslūs rezultatai leis juos eliminuoti ir tuo pačiu gyventi sveikiau, išvengti dažnai taip varginančio pilvo putimo.

Bėrimai

Greta virškinimo problemų taip pat dažniausiai tam tikri odos pokyčiai taip pat parodo, kad yra problemų, kurios susijusios su sveikata. Beria ne tik veidą, tačiau ir kitas kūno vietas. Tai gali būti rankos, kojos, nugara… Daugeliui iki šiol atrodo, kad tik veido bėrimai parodo, kad yra maisto netoleravimas. Tačiau tai nėra tiesa. Bėrimai gali būti ne tik labai skirtingose vietose, tačiau ir labai skirtingo dydžio. Reaguoti į juos reikia. Nebūtinai tai reiškia, kad ko nors netoleruojate. Tačiau tai gali būti viena iš odos sudirginimo priežasčių.

Prasta savijauta

Galiausiai, maisto netoleravimo signalas gali būti paprasčiausiai bloga savijauta. Jeigu jums kasdien labai sunku, kyla nerimas, blogai miegama, gali būti, kad jūsų organizmas kovoja su maistu, kuris jam netinka. Žinoma, kad priežastis gali būti ir visai kita. Tačiau pirmiausia atlikti maisto netoleravimo tyrimus labai verta. Galbūt tik reikia nustoti valgyti tam tikrus produktus, kad gyvenimas būtų šviesesnis.

Kai tiksliai žinote ką galima valgyti – tuo save kasdien ir lepinkite. Saikingais kiekiais, skaniai, tačiau taip pat ir sočiai. Juk maistas tikrai yra didelis malonumas. Leiskite sau juo mėgautis kuo dažniau. Tačiau tik tokiu, kuris neturi neigiamo poveikio Jūsų organizmui.

Asmeninį maisto netoleravimo tyrimą galite atlikti Medicina practica.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *