Posted inGrožis

Ką reikėtų žinoti apie veido zonos plastines operacijas?

Veido senėjimas yra visiškai natūralus procesas su kuriuo susiduria kiekvienas žmogus. Dabartinėje visuomenėje vis galima rasti tų žmonių, kuriems ypatingai svarbu išlaikyti savo sveiką, elastingą odą bei jaunatvišką veido išvaizdą. Šiuolaikinės grožio procedūros gali pasiūlyti įvairiausių variantų, kurie padeda ne tik atgaivinti veido odos zonas, bet ir patobulinti reikiamas vietas, kurios kelia diskomfortą.

Kokiomis plastinėmis operacijomis galima koreguoti veidą?

Pirmiausiai reikėtų žinoti, jog ne tik didėjantis amžius, bet ir gyvenimo būdas (išoriniai veiksniai) turi didžiulės įtakos mūsų veido elastingumui. Jeigu nuolat rūkote, vartojate alkoholinius gėrimus, patiriate stresą, nuovargį, nemigą bei kitus reiškinius, tuomet nenustebkite, jog būnant 30 metų matysite jau gilias veido raukšles. Grožio procedūros ir operacijos gali jums padėti, tačiau tam, kad rezultatas būtų matomas kuo ilgesnį laiką – jūs turite padėti patys sau.

Taigi, veido zonos plastinės operacijas būtų galima skirstyti pagal amžiaus grupes. Jau nuo 5-6 metų galima pradėti atlikti ausų plastiką, o nuo 16 metų – koreguoti nosį, nes iki to laiko ji jau spėja pilnai susiformuoti . Tolimesniame amžiuje galima pradėti ir botulino injekcijas ar veido modeliavimą užpildais. Šios grožio procedūros pradedamos atlikti tarp 25 – 40 metų, o perkopus 40 metų – galima orientuotis į akių vokų plastiką bei kaktos pakėlimą.

Kiek laiko trunka tokio tipo operacijos?

Ilgiausiai trunka ne pačios operacijos, bet visą kas vyksta iki jos. Juk prieš kiekvieną operaciją vyksta keli susitikimai su pacientu, jo lūkesčių ir norų išsakymas bei pasiruošimas operacijai.

Standartinės operacijos, kaip: vokų plastika, kaktos pakėlimas, veido patempimas, pagurklio, smakro, kaklo operacijos ir lūpų užpildai trunka nuo 30 minučių iki 3 valandų. Svarbiausia yra tai, kad pasirinktumėte tam tinkamą kliniką ir kompetentingus specialistus, kurie jums atliks kokybišką procedūrą. Jeigu vis svajojate apie akių vokų plastiką – https://grozioakademija.lt/paslauga/akiu-voku-plastika/ išpildys jūsų norus ir suteiks visą reikiamą konsultaciją apie šią procedūrą!

Kiek trunka laiko, jog pacientas vėl galėtų grįžti į kasdienį gyvenimo ritmą?

Viskas priklauso nuo to, kaip pacientas laikysis visų nurodytų rekomendacijų. Pavyzdžiui, po akių vokų plastikos, praėjus savaitei yra išimami siūlai. Tačiau tai nereiškia, kad veide nesimatys šiek tiek mėlynių, kurios dažniausiai visiškai praeina tik po dviejų savaičių. Būtent po šios procedūros, žmonės į darbus grįžta tik po poros savaičių, kai jau visiškai nesimato jokių pooperacinių žymių. Na, o tarkime po ausų plastikos, pacientui yra uždedama speciali spaudžianti juostelė ant galvos, todėl žmogus jau gali nors ir kitą dieną eiti į darbą.
Po veido patempimo procedūros tenka palaukti 4 – 6 savaites, kol galima sugrįžti pilnu pajėgumu į normalų gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *