Posted inHigiena / Sveikata

Kaip apsaugoti darbo vietą nuo plintančių virusų rudens sezonu?

Paprasti būdai, kaip užkirsti kelią viruso plitimui jūsų darbo vietoje. Žemiau pateiktos pigios priemonės padės išvengti infekcijų plitimo jūsų darbo vietoje, pvz., Peršalimo, gripo ir skrandžio ligų, taip pat apsaugoti savo klientus, rangovus ir darbuotojus. Darbdaviai turėtų pradėti tai daryti dabar, net jei virusai nepasiekė bendruomenių kur jie veikia. Jie jau gali sumažinti dėl ligos prarastas darbo dienas ir sustabdyti arba sulėtinti plitimą, jei jis atvyksta į vieną iš jūsų darbo vietų.

Įsitikinkite, kad jūsų darbo vietos yra švarios ir higieniškos. Reikia nuvalyti paviršius (pvz., Stalus ir stalus) ir objektus (pvz., Telefonus, klaviatūras) reguliariai su dezinfekavimo priemone, o Kodėl? Kadangi tarša ant paviršių, kuriuos paliečia darbuotojai ir klientai, yra vienas iš pagrindinių viruso plitimo būdų. Skatinkite darbuotojus, rangovus ir klientus reguliariai ir kruopščiai plauti rankas. Padėkite dezinfekuojančius rankų trintuvų dozatorius matomose vietose aplink darbo vietą. Įsitikinkite šie dozatoriai reguliariai pildomi. Pateikite plakatus, kuriuose reklamuojamas rankų plovimas-paprašykite jų vietinės visuomenės sveikatos institucijos. Įsitikinkite, kad darbuotojai, rangovai ir klientai turi prieigą prie vietų, kuriose jie gali nusiplauti rankas muilu ir vandeniu. Kodėl? Kadangi plovimas užmuša virusą ant rankų ir neleidžia plisti virusui.

Skatinti gerą kvėpavimo higieną darbo vietoje. Parodykite plakatus, propaguojančius kvėpavimo takų higieną. Informuokite apie priemones, tokias kaip darbo sveikatos ir saugos pareigūnų rekomendacijų teikimas, instruktažas.  Užtikrinkite, kad jūsų darbo vietose būtų prieinamos veido kaukės1 ir (arba) popierinės servetėlės, kuriems darbe atsiranda sloga ar kosulys, kartu su higieniškai uždarytomis šiukšliadėžėmis, jas šalindamas. Kodėl? Nes gera kvėpavimo higiena neleidžia plisti virusams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *