Posted inGrožis / Paslaugos / Sveikata

Kokios pilvo plastikos indikacijos ir kontraindikacijos?

Pilvo plastika yra viena iš penkių dažniausiai atliekamų plastinės chirurgijos procedūrų. Procedūra apima chirurginį odos ir riebalų pertekliaus pašalinimą ir pilvo formos pakeitimą. Tai dažniausiai atliekama moterims, kurių pilvas pasikeitė dėl nėštumo, taip pat žmonėms, kurie numetė antsvorio, ir tiems, kurių pilvas dėl senėjimo procesų prarado stangrumą.

Remiantis Amerikos plastinės ir estetinės chirurgijos draugijos svetainėje paskelbtais duomenimis, Jungtinėse Valstijose kasmet atliekama daugiau nei 180 000 pilvo plastikos operacijų. Toks didžiulis populiarumas yra dėl to, kad procedūra leidžia per trumpą laiką pasiekti įspūdingų rezultatų. Po operacijos pilvas tampa plokščias, o odos perteklius visam laikui pašalinamas.

Norint gauti geriausius rezultatus, verta žinoti, kam gali būti taikoma tokia procedūra, ir kokie veiksniai yra kontraindikacijos pilvo plastikai.

Kokios yra indikacijos ir kontraindikacijos pilvo plastikai?

Pagrindinė ir dažniausia pilvo plastikos indikacija yra nepasitenkinimas šios kūno dalies išvaizda. Ypač tai yra susiję su trūkumais, kurių negalima pašalinti mankštinantis ir tinkamai maitinantis. Procedūros metu chirurgas turi galimybę išpjauti odos ir riebalinio audinio perteklių, o tai yra labai pageidautina daug svorio netekusiems žmonėms arba moterims, kurių odos perteklius liko po nėštumo ir gimdymo. Operacija taip pat gali būti atliekama žmonėms, kurių pilvo sienelė prarado tvirtumą dėl organizmo senėjimo procesų. Plastikos metu pilvo raumenys gali būti surišti specialiu būdu, tai lemia didesnį funkcionalumą, gražesnę pilvo išvaizdą, taip pat didesnį pasitenkinimą savo bendra savijauta ir sveikata.

Tačiau esant blogai bendrajai paciento būklei, nuo pilvo plastikos reikia susilaikyti. Čia neįmanoma išvardinti visų ligų, kurios gali turėti įtakos sprendimui, tačiau jos apima visas ligas, kurios yra kontraindikacija anestezijai, gali trukdyti gijimo procesui ir lemti kraujo krešėjimo sutrikimus. Taip pat yra būklių, kurios tinkamai gydomos, nėra kontraindikacija operacijai, tačiau prieš operaciją turi būti normalizuoti visi sveikatos rodikliai. Čia reikia paminėti arterinę hipertenziją bei hipertiroidizmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *