Posted inGrožis / Paslaugos

Kaip kovoti su celiulitu?

celiulitas

celiulitas

Nuostabūs kūnas suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, padeda drąsiau žengti gatve net ir tokiu atveju, kai jį slepia drabužiai. O pasitikėjimas savimi ypač svarbus moterims, kurios dažniausiai kur kas kritiškiau žiūri į savo kūno linkius.

Ypač dažnai yra keikiamas celiulitas, kuris kankina net ir jaunas bei lieknas merginas. Jeigu ir Jūs esate viena iš jų – tokiu atveju šis straipsnis kaip tik Jums. Pateiksime kelis patarimus, kurie efektyviausi kovoje su celiulitu.

Tiesa, svarbiausia yra kompleksinis odos gydymas, kadangi tik tokiu atveju nauda bus.

Pirmiausia siūlomas masažas. Ne bet koks, tačiau būtent limfodrenažinis masažas, kuris padeda džiaugtis nuostabiai atrodančiomis kūno linijomis. Šiuo atveju svarbiausia yra reguliarumas, kadangi po vienos sesijos nebus norimo rezultato. Tačiau jeigu bus atliekamas nuolat, esame tikri, kad rezultatas ne tik patenkins poreikius, tačiau net ir juos pranoks.

  •         Fizinis aktyvumas

Reikia daugiau judėti, kadangi tokiu atveju deginamas riebalinis sluoksnis, kuris ir suteikia odai to nemalonaus lygumo, kuris dažniausiai nepatinka moterims. Nebūtina aktyviai sportuoti, kadangi bet koks fizinis aktyvumas yra naudingas.

  •         Tamsesnė oda

Turbūt teko pastebėti, kad vasaros metu celiulitas yra ne toks ryškus. Dažniausiai taip yra dėl to, kad tai laikas, kai oda yra kur kas tamsesnė nuo saulės. Žiemos metu geriausia pagalba yra soliariumas, kuriuo reikia mėgautis saikingai. Tokiu atveju atrodysite gražiai, celiulitas kur kas mažiau matysis.

  •         Daugiau vandens

Taip pat reikia paminėti, kad daugiau vandens gali užtikrinti, kad Jūsų kūno oda atrodys kur kas gražiau. Pirmiausia – bus elastinėse, o tuo pačiu ir riebalinis sluoksnis po ja ne taip matysis. Reikia bent jau poros litrų per dieną, tačiau jeigu esate fiziškai aktyvūs – išgeriamo vandens kiekiai turėtų būti dar didesni.

  •         Sveika mityba

Apie sveikos mitybos naudą net neverta kalbėti, kadangi visi puikiai žino, kad tai yra galimybė visada atrodyti puikiai. Valgykite kuo daugiau daržovių ir Jūsų kūnas atrodys puikiai.

Visos šios priemonės yra geros, tačiau masažas – bene geriausia.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *