Posted inSveikata

Kurios kaukės yra efektyvios, kai norima maksimaliai apsisaugoti nuo viruso?

Koronavirusas tikrai nėra toks paprastas, kaip kai kuriems gali pasirodyti. Visgi vyresniems ar lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms jis gali net labai sutrikdyti sveikatą ir paskatinti dideles sveikatos problemas ir kai kuriais atvejais mirtį. Silpnas imunitetas ir prasta apsauga yra du labai prasti dalykai, kurie gali pritraukti didžiules problemas. Jei norisi jų kaip įmanoma geriau išvengti, reikėtų išsirinkti veiksmingiausias priemones apsisaugojimui. Niekas nepakeis buvimo namuose ir nekontaktavimo su kitais žmonėmis, tačiau kai tai neįmanoma, labai svarbu su savimi turėti kaukę ar net dar kokias nors papildomas apsaugos priemones. Kokios kaukės gali padėti efektyviai apsisaugoti ir kurių tikrai nereikėtų rinktis? Sužinokite daugiau ir apie dėmesio vertas papildomas priemones, padedančias apsisaugoti.

FFP2 respiratoriai yra bene populiariausia priemonė tarp tų, kurie rimtai žiūri į savo sveikatos priežiūrą. Šios kaukės yra specialiai sukurtos tam, jog jas būtų galima dėvėti net 8 valandas ir džiaugtis veiksminga apsauga. Žinoma, kaip ir visos kaukės jos yra vienkartinės ir antrą kartą užsidėjus kitą dieną, tikrai nebebus šansų, jog ji jus saugos nuo viruso. Iš esmės antrą kartą užsidedamos kaukės gali būti netgi pavojingos sveikatai. Kaip ir FFP2 respiratoriai gana veiksminga, bet labai trumpalaikė apsauga gali būti vienkartinės medicininės kaukės, kurios saugo iki tol, kol tampa drėgnos, o tai reiškia, kad jų veiksmingumas dingsta per porą valandų.

Medžiaginės kaukės kol kas yra pats prasčiausias pasirinkimas. Dabar galima pastebėti daug dailių kaukių, kurias daugelis nešioja viešumoje. Su paveikslėliais, užrašais, įvairiausių spalvų, medžiagų ar net megztos – tokios gali būti kaukės iš medžiagos. Nors jos tikrai išsiskiria ir leidžia kiek pasismaginti derinant jas prie savo stiliaus, deja, naudos iš jų gaunama labai mažai. Jos gali pasirodyti ir patogesnės, tačiau jei šalia jūsų stovėtų sergantysis be kaukės, o jūsų burna ir nosis būtų dengiama tik medžiaga, apsisaugoti nebūtinai pavyktų, nes mikroorganizmai gali nesunkiai patekti į vidų. Kad jie nepatektų, reikia naudoti kaukes, kurios kuo puikiausiai filtruoja ore esančias daleles, kurios yra kenksmingos. Tik su tinkama apsauga galima džiaugtis geresne apsauga. Kaip papildomą apsaugą visuomet galima naudoti dar ir apsauginius skydus, pirštines, o svarbiausia nepamiršti tinkamos rankų higienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *