Posted inSveikata

Kanapių aliejus – nuo gaminimo iki grožio ritualų

aliejus

aliejus

Kuomet pradedama kalbėti apie sveikatą bei grožį – labai dažnai minimi aliejai, kurių pasirinkimas šiuo metu yra labai platus bei įvairus. Nuo kokosų, kuris dažnai naudojamas veido odai iki linų, kuris labai puikiai padeda subalansuoti žmogaus sveikatą, taip pat ir pagerinti virškinimą.

Vis dažniau minimas ir kanapių aliejus CDB, kuris galbūt  dar nėra taip plačiai žinomas, tačiau apie jį išgirstama vis dažniau. Svarbiausia –  reguliarus ir taisyklingas naudojimas dėl kurio smulkmenų patarti gali pardavėjai.

Grožiui – nuolatinis naudojimas

Jeigu norite, kad aliejus tikrai turėtų realiai apčiuopiamos naudos – tokiu atveju jis turi būti naudojamas kasdien. Paprasčiausiai tik tokiu atveju  pasiekiamas rezultatas tikrai bus naudingas, galiausiai, tik tokiu atveju bus galima džiaugtis gražiais plaukais, nagais ir oda.

Būtent šį grožį puoselėti ir padeda aliejus, kuris turėtų būti ne tik tepamas ant odos arba plaukų, tačiau taip pat ir vartojama į vidų. Geriausia – su salotomis arba galima paprasčiausiai gerti vieną. Geriausia – po vieną šaukštelį per dieną, kad pavyktų pajusti realiai apčiuopiamus rezultatus.

Žinoma, reikia kantrybės, tačiau dažniausiai jau po gerų poros savaičių galima pamatyti, kad oda atrodo kur kas gražiau, ji tampa elastingesnė.

Juolab, pamačius rezultatus – negalima nustoti vartoti. Tai turi būti sistemingas savęs gražinimo darbelis.

Sveikatai – gėrimas kasdien

Kaip jau minėjome, aliejus gali būti vartojamas su maistu, arba jis gali būti geriamas vienas. Bet kuriuo atveju norėdami, kad Jūsų imuninė sistema būtų kur kas geresnė ir tuo pačiu lėtiniai skausmai Jus kankintų kur kas rečiau – siūlome vartoti kiekvieną dieną. Tik šiuo atveju dažniausiai rezultatas dažniausiai pamatomas kur kas greičiau, o tai, žinoma, labai džiugina.

Akivaizdu, kad vienas aliejus tikrai turi labai daug naudos, jis gali padėti geriau jaustis ir gražiau atrodyti, tad ir jo panaudojimo galimybės yra labai plačios ir turėtų būti išbandomos. Atrodyti puikiai ir gerai jaustis galima vos vieno aliejaus pagalba. Nuostabu. Tiesa?

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *