Posted inPaslaugos

Kiek iš tiesų kainuoja dantų implantai?

Apie odontologų teikiamas paslaugas galima išgirsti daug mitų. Žmonės teigia, jog dantis tiesina tik jauni, dantų balinimas kainuoja labai brangiai. Apie dantų implantus yra taip pat nemažai mitų. Kai kurie iš jų yra visiškai nepagrįsti. Dantų implantų kaina daugeliui žmonių yra visiška paslaptis. Nors kainos yra surašytos internete ir kiekvienas žmogus gali rasti, kai kurie net nebando ieškoti ir kainas sugalvoja patys. Vieni mano, jog dantų implantai kainuoja gerokai pigiau nei kainuoja iš tiesų, kiti mano, kad jie brangesni. Dantų implantavimo kaina gali būti įvairi. Todėl ir nuomonių yra įvairių. Vieni teigia, jog tai brangu, kiti renkasi šias paslaugas ir džiaugiasi gražiais dantimis. Dantų implantai kainuoja nepigiai, nereikia pamiršti, jog ant implanto reikės dėti protezą. Taigi, mokėti reikės už dantų implantą ir karūnėlę su atrama. Kainos gali būti įvairios:

 

  • Dantų implanto kaina priklauso nuo to, kokį pasirinksite. Kainuoti gali nuo 400 eurų iki 800 eurų, o kartais ir brangiau. Kaina priklauso nuo gamintojo. Pagamintas Brazilijoje implantas dažniausiai kainuoja pigiau nei Šveicarijoje. Pasirinkti gali būti nelengva, todėl naudinga pasikonsultuoti su odontologu ir tuomet nuspręsti, kuris variantas yra geriausias pasirinkimas.
  • Protezavimas ant implantų kainuoja. Reikia mokėti už darbą ir už protezą. Galima pasirinkti metalo keramikos karūnėlę su atrama, cirkonio karūnėlę su atrama. Kaina gali būti apie 350 – 550 eurų.

 

Pasitaiko, jog reikia daug dantų implantų. Tokiu atveju būtų per brangu rinktis dantų implantą ir karūnėlę su atrama. Jei reikės daug dantų implantų, tuomet odontologas Jums pasiūlys kitus pasirinkimus. Jie kainuos brangiai, tačiau bendra suma bus pigesnė nei renkantis danties implantus ir karūnėles su atramomis. Dantų tvarkymas gali kainuoti įvairiai. Kai kurie gali mokėti apie 1 000 eurų, kiti kiek pigiau. Pasitaiko, jog žmonės moka 4 000 eurų ir brangiau, jog turėtų gražius dantis. Kuo prastesnė dantų būklė, tuo brangiau reikės mokėti. Todėl yra svarbu susirūpinti savo dantimis dar tuomet, kai jie yra tik šiek tiek sugedę. Dažnai nebūna skausmo, kol gedimas yra nerimtas. Būtent dėl to yra svarbu lankytis pas odontologą reguliariai. Jis patikrins dantis ir patars, ką reikia daryti. Reguliarūs vizitai pas odontologą gali pasirodyti brangūs, tačiau tai paprasčiausias būdas sutaupyti. Prižiūrėti dantis turi kiekvieną žmogus.

 

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Kęstučio g. 33, Vilnius, LT – 08121

https://kristoforoklinika.lt/

info(eta)kristoforoklinika.lt

+370 620 84477

+370 5 2617143

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *