Posted inSveikata

Kojos lyg iš paveiksliuko

kraujagyslių chirurgas Vilniuje

kraujagyslių chirurgas VilniujeĮ kur pirmiausia krypsta vyrų akys, pamačius gražią merginą? Žinoma, kad į kojas. Lieknos, kaip įprasta sakyti, dangų remiančios moterų kojos nuo pačių seniausių laikų traukė ne vieno vyriškio akį. Deja, nuostabių kojų priežiūra reikalauja nemažai dėmesio, kuris be abejonės turėtų būti atsakingai derinamas su pilnaverčiu gyvenimo ritmu. Ne tik estetinės procedūros (depiliacija, kūno lasjonai, sviestai ir pan.) garantuoja kojų sveikatą. Ypatingą reikšmę tam turi fizinis aktyvumas, sveikas ir natūralus maistas, žalingų įpročių atsisakymas.

Bet kuris kraujagyslių chirurgas Vilniuje, Kaune ar kituose Lietuvos miestuose galėtų patvirtinti tą patį: tik tinkamai besirūpinant savo kraujagyslių ir širdies veikla pavyks išvengti tokios nemalonios ligos kaip kojų varikozė.

Varikozė – lėtinė kraujagyslių liga, liaudyje paprastai vadinama išsiplėtusiomis venomis. Pas daugelį vidutinio ir ypatingai vyresnio amžiaus žmonių susidarantys išryškėjusių venų ir kapiliarų dariniai, nemaloniai papuošia kojas, dažnai kartu sukeldamos ir didelį skausmą. Lėtinis venų nepakankamumas, atsiradęs dėl riebalų, nikotino ir kitokių medžiagų sankaupos ant kraujagyslių sienelių, ilgainiui negrįžtamai pakeičia kojų išorinę bei vidinę būklę.

Ką daryti kojų varikozės atveju? Į ką pirmiausia kreiptis, kad būtų galima vėl susigrąžinti nuostabias kojas? Turbūt ne vienas tokiu atveju atsakymo ieško internete, į paieškos laukelį vesdamas žodžius „kraujagyslių chirurgas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste, priklausomai nuo to, kur jis gyvena“. Niekada prieš tai nesusidūrus su panašia problema išties sunku apsispręsti ir rasti tinkamą specialistą, tačiau po akylų paieškų rastas kraujagyslių chirurgijos specialistas diagnozuos ir nustatys patį optimaliausią pacientui gydymo metodą.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *