Posted inSveikata

Laringitas ir jo gydymas

inhaliatoriai

inhaliatoriaiLaringitas yra mažų vaikų liga, kuri kartojasi jiems nuolat. Jei laringitas vaikui dažnai kartojasi, tėvai dažniausiai jau žino ką reikia daryti bei kaip gelbėtis, tačiau pirmą kartą susirgus laringitui ištinka panika. Kadangi tėvai dar gerai nežino, kokie yra laringito simptomai bei kuo vaiką reikia gydyti arba kokios prevencijos reikia imtis norint, kad nepasikartotų ši liga.

Susirgus laringitu daugumą vaikų galima gydyti namų sąlygomis, pirma pritaikius gydymą. Tačiau pats paprasčiausias gydymo būdas ir kone veiksmingiausias tai inhaliacija. Galima naudoti ne tik karštų garų inhaliacija, tačiau puiki pagalba yra ir inhaliatoriai, kurie pritaikyti specialiai prie žmogaus veido formos, kad garai patektų į kvėpavimo takus. Tačiau gydymo metu reikia nepamiršti gerai vėdinti patalpas, kadangi po namus sklando labai daug bakterijų, kurios gali užkrėsti ir suaugusius. O papildomai ligoniukas turi gerti skysčius, arbatą, vandenį. Kad geriau būtų kvėpuoti, galima duoti vaikams skirtų lašų į nosį arba druskos bei vandens tirpalu skalauti nosį.

Pirmieji laringito simptomai gali būti išties gąsdinantys, kadangi vaikui darosi sunku kvėpuoti, gali įdubti krūtinkaulis, vaikas atrodo mieguistas, jo lūpos gali net pamėlti. Tuomet vaikų reikia skubiai gabenti į gydymo įstaigą. Taip pat reikia nepamiršti, kad jei persirgote laringitu, tai jis gali užklupti ir dar kartą, kadangi tai virusinė liga.

Didžiausia pagalba sergant laringitu yra inhaliatoriai bei inhaliacija, tai pats geriausias būdas norint garų pagalba išvalyti kvėpavimo takus bei virusus. Inhaliatorių galima naudoti bet kur, darbe, ligoninėje, namuose net gulint lovoje. Geriausi inhaliatoriai dabar pripažinti firmos OMRON, kurie suteikia greičiausius rezultatus sergant šia liga.

Jeigu vaikas gydomas pagal nurodymus tuomet galima pasveikti po 4 dienų arba bent pagerinti vaiko sveikatą bei kvėpavimą. Tačiau jei laiku nesikreipiama į gydymo įstaigą, vaiko gyvybei gali iškilti grėsmė, kadangi kvėpavimo takai gali tinti bei vaikas uždusti, todėl svarbu laiku pastebėti šį virusą bei imtis veiksmų. O namuose pasirūpinti, kad bent du inhaliatoriai visuomet būtų, jei vaikui dažnai pasitaiko ši liga.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *