Posted inSveikata

Mūsų soduose bei daržuose slypintys sveikatos šaltiniai

sulčių spaudimo įranga

sulčių spaudimo įrangaNors dabar didelė dalis žmonių gyvena didmiesčiuose, visgi natūrali lietuvio prigimtis jį kvieste kviečia kartais sugrįžti į gamtą. Tokiais momentais keliaujama į tėvų ar senelių sodybas, sodus, nuošalius kaimus vidurį miškų ar prie vandens telkinių. Ypatingai toks poilsis gamtoje džiugina vėlyvą pavasarį, vasarą ar anksti rudenį, kai šilti bei malonūs orai dar leidžia džiaugtis buvimu gryname ore. Medikai taip pat pritaria ir rekomenduoja kiekvienam žmogui reguliariai būti lauke, pasivaikščioti, jame nuveikti ką nors įdomaus. Vasaros gale bei rudenį gerą orą taip pat papildo ir kitas privalumas – natūraliai užauginti vaisiai, uogos bei daržovės. Ekologiškos, be jokių GMO užauginti produktai greitai pasirodo ir prekybos centrų lentynose, tačiau, pripažinkime, kur kas skanesnis yra savas, laistytas, prižiūrėtas ir nuskintas vaisius ar daržovė. Iš didelės dalies jų galima nesigaminti puikius ir maistingus kokteilius, desertus bei sultis. Ypatingai pastarosios, sultys, rudenį tampa ypač paklausios. Turbūt nei vienas neįsivaizduojame savo vaikystės be šviežiai spaustų obuolių, morkų sulčių, kurių skonis burnoje ir dabar, skaitant šį straipsnį, išlieka toks pat ryškus, kaip ir tada. Natūralūs, nuosavuose soduose ar daržuose užauginti vaisiai, ypač obuoliai, gali būti išspaudžiami su specialia sulčių spaudimo įranga. Kitų, nuo seno žinomų technologijų dėka šių sulčių perteklių vėliau galima pakaitinti, užkonservuoti bei pasilikti gūdiems žiemos vakarams.

Šiandien sulčių spaudimo įrangą gali nusipirkti visi, kurie jaučia jos poreikį bei turi tam pakankamas finansines galimybes. Priklausomai nuo pirkėjo poreikių, tokia įranga gali būti įvairi. Gali skirtis medžiagos, iš kurių pagaminta sulčių spaudimo mašina, jų priedai, spaudimo mechanizmai, jų nuoseklumas ir pan. Šiek tiek daugiau pasidomėjus sulčių spaudimo įranga gali būti randama visai nesunkiai. Dabar kai kurios elektroninės bei stacionarios parduotuvės siūlo iš ties platų sulčių spaudimo įrangos pasirinkimą.

Sveikos mitybos specialistai patikina, jog šviežiai spaustos sultys iš natūraliai mūsų soduose išaugintų vaisių ar daržovių yra tikras vitaminų šaltinis. Užkonservavus ar kitaip specialiai apdirbus, taip pat, žinoma, ir žalios, sultys tampa vienu didžiausių gėrimų, stiprinančių žmogaus imunitetą. Tad turint obuolių, kriaušių, morkų perteklių – spauskite iš jų sultis ir būkite sveiki!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *