Posted inMedicina / Sveikata

Natūralūs gerklės gydymo būdai

Tantum Verde

Tantum VerdeTurbūt ne vienam ir ne kartą teko susidurti su labai nemaloniu gerklės skausmu. Nestipraus imunineto turėtojais skundžiasi, kad vos tik papūtus vėjui iškart pradeda skaudėti gerklę. Atrodo smulkmena, tačiau tikrai sumenkina gyvenimo kokybę, tad bakterijų panaikinimas yra būtinas. Gerklės uždegimas gali būti gydomas tiek medikamentais, tiek natūraliomis priemonėmis. Lietuviai yra pamėgę „Tantum Verde“ purškalą, kurio reikia labai mažai, o nauda yra akivaizdi. Greta jo naudojimo rekomenduojama pasikliauti senolių išmintimi ir išbandyti liaudiškus būdus. Jie kartu su medikamentais padės Jums gerklės skausmo atsikratyti per kelias dienas.

  1. Česnakas ir svogūnas – vienos efektyviausių priemonių tiek gerinant imuninę sistemą, tiek stengiantis panaikinti bakterijas, kurios veisiasi Jūsų gerklėje. Gerklės uždegimas naikinamas paprasčiausiai valgant šias minimas daržoves. Česnaką rekomenduojama sumaišyti su medumi. Taip, skonis nebus malonus, tačiau efektas – stulbinantis.
  2. Druska – seniausia žinoma priemonė, kurią nuo gerklės skausmo naudoja beveik visi. Paprasčiausiai ją reikia sumaišyti su vandeniu ir skalauti tol, kol pasijusite geriau. darykite tai bent jau keis kartus per dieną.
  3. Taip pat gerklės skausmas bus mažesnis jeigu laikysite šiltą kompresą ant kaklo. Paprasčiausiai uždėkite ir prieš eidami laikykite to, kol jis visiškai atšals. Tai turėtų pagreitinti gijimo procesą.
  4. Vartokite kuo daugiau C vitamino, kurį galima rasti kopūstuose ir tam tikrose uogose. Jis taip pat gerina ir imuninę sistemą ir padeda kovoti su bakterijomis, kurios kenksmingos mūsų organizmui.
  5. Juodasis ridikas – liaudiška priemonė, kuri prisideda prie bakterijų naikinimo. Paprasčiausiai jį susmulkinkite ir gerkite, valgykite tol, kol skaudės gerklę.
  6. Čiobrelių, liepžiedžių ir aviečių arbatos yra tos, kurios gali padėti pašalinti problemą. Paprasčiausiai užtenka kartais išgerti šios arbatos (reguliariai), kad pavyktų būti apsisaugojusiam nuo gerklės skausmo. Žinoma, nieko negalima vartoti per daug. Saikas yra svarbiausias.

Gerklės skausmas ryjant, kalbant skelia labai didelį diskomfortą, tad nieko keisto, jog pajutus skausmą daugelis žmonių ieško būdų, kaip kuo greičiau jį panaikinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *