Posted inGrožis / Sveikata

Nevalgau… bet storėju!

sportuoja

sportuoja

Juokaujama, kad pats didžiausias moterų noras yra valgyti kuo daugiau, tačiau nestorėti. Išties, visos nori džiaugtis grakščiomis kūno linijomis, tačiau reikia suvokti, kad tai reikalauja laiko, juolab, reikia savimi rūpintis, kad pavyktų atrodyti nepriekaištingai.

Maistas, kurį valgome, lemia ne tik mūsų išvaizdą, tačiau taip pat ir savijautą. Tai tik parodo, kaip svarbu, kad kasdieninė mūsų mityba būtų kuo labiau subalansuota ir tuo pačiu, kad valgytume normuodami kiekius, kadangi per daug yra dar blogiau nei per mažai.

Valgau mažai, bet blogai

Dažniausiai storėjama tada, kai valgomas netinkamas maistas. Tokiu atveju moterys skundžiasi, kad valgo labai mažomis porcijomis ir dažniausiai sunku yra suprasti, kas lemia storėjimą. Deja, rezultatas toks, kad dažniausiai net ir keli saldainiai per dieną gali užauginti kelis kilogramus.

Juolab, dar reikia suprasti ir tai, kas toks maustas yra visiškai nemaistingas, tad dažniausiai ne tik nedžiugina gražios linijos, tačiau taip pat skundžiamasi ir prasta savijauta, dažniausiai greitai prarandama energija.

Per mažas maisto kiekis

Kai kuriais atvejais gali augti kilogramai tada, kai valgote per mažai. Tai gana dažna moterų problema, kurios bandydamos mesti svorį vis labiau mažina porcijas, kol galiausiai valgo labai mažai, tačiau organizmui reikia dar mažiau. Suprantama, kad tokiu atveju svoris auga, tačiau dažniausiai jaučiama energijos stoka, kadangi suvartojamas labai mažas kiekis kalorijų. Tai tik dar kartą įrodo, kad dietos yra labai blogas pasirinkimas, kuris gana greitai sugrąžina visus kilogramus atgal į vietas.

Metabolizmo problemos

Labai dažnai svoris auga ir tokiu atveju, kai moteriai sutrinka metabolizmas. Tai gali būti dėl amžiaus, gali būti dėl skydliaukės problemų arba gali būti todėl, kad ji ilgus metu alino savo organizmą, kurias galiausiai nebepagamina tiek energijos iš tiek maisto, kiek reikia. Susitvarkyti valgymo įpročius reikia su specialistais. Tokiu atveju kūnas vėl tinkamai funkcionuos ir kilogramai nustos augti iš niekur.

Kuo daugiau dėmesio sau ir kuo daugiau meilės savo kūnui – tuo linijos bus gražesnės.

Šaltinis: Apie laiką, laimę ir… jausmus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *