Posted inSveikata

Psichologinės problemos – vis dažnesnės Lietuvoje

psichika

psichika

Lietuviai jau ne vienerius metus garsėja kaip tauta, kurioje žmonės aktyviai sega psichologinėmis problemomis. Suprantama,  kad tai yra ta statistika, kuri tikrai nedžiugina, tad verta ieškoti ne tik priemonių, kurios gali padėti susitvarkyti su psichologinėmis problemomis, tačiau taip pat ir priežasčių, kurios galėtų padėti užkirsti kelią blogai savijautai.

Įvairaus pobūdžio psichologinės problemos – tikrai apsunkina žmogaus gyvenimą, tad su jomis susidūrus reikia kreiptis į specialistus, kurie gali ištiesti pagalbos ranką ir padėti kur kas geriau jaustis.

Depresija – ypač dažna

Gana dažnai tenka girdėti, kad Lietuvoje depresija serga kas antras žmogus. Ra tai gali būti tiesa? Atsakyti sunku, kadangi lietuviai vis dar gana pasyviai žiūri į psichologines ligas. Ypač vyrai, kurie nepripažįsta, kad tenka susidurti su sveikatos problemas, o jeigu jos dar psichologinės… Visgi, Lietuvoje ši liga tikrai gana dažna. Ir nors mes esame darbšti tauta, kuri tikrai nepiktnaudžiauja malonumais, deja, dažniausiai žemesnis pragyvenimo lygis bei rūpesčiai iššaukia nerimą bei kitas ligas.

Kaip tvarkytis su liga?

Blogiausia, kai žmonės jaučiasi blogai, tačiau jie nededa jokių pastangų, kurie gali padėti susitvarkyti su sveikatos problemomis. O tai daryti yra būtina ir mūsų šalyje tikrai gerai išvystyta sfera, kuri yra atsakinga už asmens psichologinę sveikatos apsaugą. Taip pat nereikia suvokti, kad Jums būtinai reikės geri vaistus. Svarbiausia yra išmokti dirbti su savimi. Juolab, yra labai daug natūralių metodų, kurie padeda žmogui kur kas geriau pasijausti. Išbandžius vieną jų, tikimės, Jums pavyks kur kas geriau pasijausti.

Lietuva – kompensuoja

Iki šiol gana dažnai galvojama, kad tokio tipo ligų gydymas Lietuvoje yra labai brangus. Tikrai ne, juolab, daugelį tiek konsultacijų, terapijų, galiausiai vaistų – galima gauti iš valstybės visiškai nemokamai arba padengus tik dalį išlaidų. Štai todėl siūlome plačiau domėtis galimybėmis ir tuo pačiu nebijoti dirbti su tais, kurie gali Jums vėl sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Parengta pagal Insaider pranešimą spaudai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *