Posted inGrožis

„New Balance“ batai visai šeimai

New Balance batai

New Balance bataiJau ne pirmi metai, kai Lietuvos bei viso pasaulio rinkoje vyrauja populiariausi „New Balance“ batai, pritaikyti kokybiškam bėgiojimui ir puikiai savijautai. Tai ypač greitai pripažintas atradimas, greitai prigijęs įvairiose šalyse pačių įvairiausių žmonių tarpe. Iš pradžių tokio tipo batai buvo siūlomi kaip alternatyvus sprendimas bėgiojimo bateliams. Jie leidžia kojai jaustis patogiai ir lengviau judėti, tačiau ilgainiui šiuos batus žmonės ėmė taikyti ir laisvalaikio metu ar nešioti kasdien.

„New Balance“ batų linija atsirado dar 1906 metais Amerikoje, kai į bostoną atvykęs emigrantas iš Didžiosios Britanijos nusprendė, jog reikėtų išbandyti trijų atramos taškų avalynę. Iš kur tokia idėja? Pasirodo, „New Balance“ pradininkas šią mintį pasiskolinto tiesiai iš gamtos. Jis netyčiomis pastebėjo, jog viščiukas, vaikščiojantis ant trijų savo pirštų, yra stebėtinai stabilus ir greitas. Atlikęs įvairius eksperimentus šį principą jis pritaikė ir žmonėms. Taip ir atsirado pirmieji ir greitai pasaulį pakeitę trijų atramos taškų „New Balance“ batai. Šiandien plačiai gaminami ir parduodami įvairiausiose šalyse šie batai gali praversti visiems šeimos nariams.

Vyriški „New Balance“

Kiekvienam vyrui batai – tai patogumas ir saugumas. Vyrai tikrai nesivaiko madų, nes jiems svarbiausia, kad visą dieną koja gerai jaustųsi ir būtų patogu tiek judėti, tiek sėdėti. Todėl trijų atramos taškų naujos kartos batai vyrams ypač tinka. Daugelis sportininkų su šiais bateliais nesiskiria treniruočių metu, o net ir nesportuojantys vyrai ir jaunuoliai laisvalaikiu taip pat pamėgo šiuos batelius.

Moteriški „New Balance“

Moterims skirti New Balance batai yra puiki kokybės ir grožio sintezė. Šie bateliai savyje apjungia patogumą, grožį ir kokybę. Tai labai svarbu tiek jaunoms merginoms, tiek subrendusioms moterims. Puiku tai, kad šio tipo batelius moterys gali pritaikyti prie įvairiausio apsirengimo stiliaus. Todėl „New Balance“ moteriški bateliai yra patys populiariausi įvairiose pasaulio šalyse. Ne išimtis ir Lietuvos parduotuvės.

Vaikiški „New Balance“

Vienas geriausių sprendimų, kuriuos galite padaryti dėl vaiko geros savijautos ir sveikatos – geros ir kokybiškos avalynės pirkimas. Būtent todėl „New Balance“ batai vaikams tokie populiarūs ir parduodami itin plačiai. Vaikystėje labai svarbu kokybiška avalynė, mat pėda dar tik formuojasi, todėl ją pažeisti labai lengva. Be to, su tokio tipo bateliais vaikas gali jaustis itin saugiai, mat batai gaminami tik iš visiškai perdirbto popieriaus ir sojos pagrindu pagamintų dažų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *