Posted inPaslaugos

Pirmosios pagalbos kursai – nuo šiol ir internetu

pirmosios pagalbos kursai

pirmosios pagalbos kursai

Neretai, norint pasiekti tam tikrus tikslus, reikia praeiti, kaip vaizdžiai sakoma, klaidžius biurokratijos kelius ir atlikti visą eilę su tuo susijusių paruošiamųjų darbų. Pirmosios pagalbos pažymėjimas – vienas tokių pavyzdžių. Šis dokumentas, liudijantis asmens sugebėjimą imtis neatidėliotinų veiksmų nelaimės atveju – būtina sąlyga ketinantiems įgyti vairuotojo pažymėjimą ar dirbantiems srityse, susijusiose su švietimu, kultūra, sportu, apgyvendinimu, sveikatinimu bei panašių paslaugų teikimu.

Situacijose, kuriose yra padidintas pavojus žmonių sveikatai (važiuojant kelyje) ar nuolat kontaktuojama su pastaraisiais, gebėti suteikti pirmąją pagalbą yra būtina. Aišku, pirmosios pagalbos kursai negarantuoja, jog nelaimės akivaizdoje kiekvienas iš mūsų taps didvyriu, gelbstinčiu gyvybes, tačiau gerokai padidina tikimybę, jog, reikalui esant, žinosime tinkamų veiksmų seką. Praktikoje pasitaiko ir tokių atvejų, kai žmogus, susipažinęs su pirmosios pagalbos teikimo ypatybėmis, nusprendžia dar kartą gerai apsvarstyti, ar vairavimas bei darbas minėtose srityse – tikrai jam.

Net ir suvokiant pirmosios pagalbos įgūdžių naudą, būtini laikyti kursai sukelia dalies žmonių nepasitenkinimą. Teisių laikymas pareikalauja nemažai laiko, kurio kai kuriems asmenims (dirbantiems, besimokantiems, auginantiems vaikus ir panašiai) ir taip stinga. O čia dar reikia kažkokiu būdu rasti kelias laisvas valandas, kurių prireiks dalyvaujant pirmosios pagalbos kursuose! Daugiau problemų kyla mažesnių miestelių gyventojams, kuriems, norint dalyvauti šiuose kursuose, tenka keliauti kažkur kitur ar laukti, kol jie bus organizuojami jų gyvenamojoje vietoje.

Faktą, jog pirmosios pagalbos kursai yra organizuojami ir internetu, žino toli gražu ne kiekvienas. Tereikia pasirinkti kursus, atitinkančius jūsų situaciją (pavyzdžiui, ketinantiems laikyti vairuotojo pažymėjimą), atlikti apmokėjimą, išmokti elektroniniu paštu gautą kursų medžiagą bei išlaikyti testą, patvirtinantį pirmosios pagalbos įgūdžių įgijimą. Šį išlaikius, nurodytu el.paštu atsiunčiamas pirmosios pagalbos pažymėjimas, kuris atitinkamų įstaigų yra pripažįstamas taip pat kaip išduotas dalyavusiems įprastai organizuojamuose kursuose.

Nuotoliniu būdu organizuojami kursai yra itin patrauklūs asmenimis, taupantiems savo laiką. Visada atsiras kritikų, teigiančių, jog tokiu būdu reikiami įgūdžiai nebus įgyti. Jjei žmogus suvoks pirmososios pagalbos įgūdžių būtinybę, gautą medžiagą išanalizuos ne tik tam, jog išlaikytų testą. Informaciją galima išsisaugoti ir karts nuo karto atnaujinti žinias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *